Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Declarare taxa drum - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Declarare taxa drum

taxa drum
  • Nu puteti replica pe acest topic
No replies to this topic

#1 criss_popik

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:
  • Gender:Male

Postat 14 June 2016 - 01:59 PM

Buna ziua!
Va rog sa ma ajutati si pe mine cu un raspuns.Am cautat peste tot dar nu gasesc ceva concret.
Tin evidenta contabila la o firma inregistrata in scopuri speciale de tva(doar intracomunitar).
Firma are ca obiect de activitate transportul de marfuri, avand semnat un contract cu o firma din Luxemburg pentru care efectueaza transporturile.Combustibilul am gasit ca nu se declara in D390.Dar taxele de drum, se declara undeva?Se plateste ceva pentru ele?Am zeci de plati lunare reprezentand taxe de autostrada, pentru care se primeste doar bon.Va multumesc anticipat.


  • Nu puteti replica pe acest topic




Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL