Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
control financiar preventiv - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


- - - - -

control financiar preventiv

2 replies to this topic

#1 alinaade79

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 51 Postari:

Postat 28 June 2016 - 02:29 PM

Intr-o primarie viza de control financiar preventiv o dau mai multe persoane din cadrul serviciului contabilitate. Se poate reorganiza activitatea primariei incat aceasta activitate sa fie efectuata de catre o singura persoana? Conform prevederilor capitolului III din legea 924/ 2013 nu cred ca este posibil ca acelor persoane care faceau aceasta activitate inca de acum 10 ani, fara sa fi avut vreo abatere disciplinara, sa li se ia aceasta activitate



#2 marina gheorghe

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 63 Postari:
  • Location:sibiu

Postat 10 August 2016 - 04:40 PM

CRED CA ESTE ABERANT CA PERSOANA CARE EFECTUEAZA OPERATIUNEA CONTABILA SA DEA SI VIZA DE CONTROL FINANCIAR PREVENTIV!




#3 ovidiu_adrian79

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 256 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:VASLUI

Postat 12 August 2016 - 08:12 AM

Si la institutiile mici unde e un sigur contabil? Si ala cu functie de conducere






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL