Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Viteza de rotatie a marfurilor - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Viteza de rotatie a marfurilor


  • Nu puteti replica pe acest topic
No replies to this topic

#1 L3h3l

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Cluj Napoca

Postat 19 December 2016 - 11:50 AM

Va salut,

Tot caut pe internet o formula cu ajutorul careia as putea calcula viteza de rotatie pe zile a marfurilor. formula generala am gasit: Stoc mediu/cheltuieli privind marfuri * nr. zile. Dar eu vreau sa calculez acest indicator pe articol si pe 30 de zile si nu pe stoc in mod general. Adica vreau sa vad ca articolul respectiv in luna respectiva cum s-a miscat?

Astept cu nerabdare opinia voastra!

Multumesc,

Lehel


  • Nu puteti replica pe acest topic




Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL