Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Firma outsourcing Franta - Romania - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Firma outsourcing Franta - Romania

site comert electronic vanzare online
  • Nu puteti replica pe acest topic
No replies to this topic

#1 NTQB

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 07 January 2017 - 08:06 PM

Salut,

Vreau sa deschid o firma de outsourcing (servicii de dezvoltare web). Vreau sa lucrez cu freelanceri din Romania pe proiecte din Franta. Intrebarea mea este ca nu stiu in ce tara sa fac firma. Tin sa mentionez ca momentan sunt in Franta. Din partea freelancerilor am nevoie de o factura si nu stiu daca o pot trece in contabilitate in cazul in care infiintez firma in Franta si vice-versa. Nu as vrea sa folosesc site-uri de freelancing gen (freelancer, upwork, etc.) pentru a avea o factura.

Multumesc anticipat pentru raspuns!


  • Nu puteti replica pe acest topic




Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL