Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
monografie contabila - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


- - - - -

monografie contabila

venituri extrabugetare
  • Nu puteti replica pe acest topic
No replies to this topic

#1 stefi-deea

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 4 Postari:

Postat 08 January 2017 - 09:02 PM

Buna seara.
La inceputul anului 2016 am avut la venituri extrabugetare un sold initial de 13.000 lei (suma ce reprezinta anii precedenti).
In cursul anului am efectuat mai multe plati decat incasari.

La sfarsitul anului trebuia sa virez inapoi acea suma de 13.000 lei(suma ce reprezinta anii precedenti).Avand in vedere faptul ca in cursul anului 2016 am avut mai multe plati decat incasari suma ce am virat-o a fost cu 3000 lei mai putin.

Intrebare: Ce monografie contabila ar trebui sa folosesc pentru aceasta suma de 3000 lei?Suma din anii precedenti utilizati in anul curent.


  • Nu puteti replica pe acest topic




Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL