Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Acces stagiu expert - topic 2017 - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 16

Salt la continut


- - - - -

Acces stagiu expert - topic 2017

364 replies to this topic

#301 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 06 November 2017 - 05:12 PM

Daca au dat acest termen acum, e posibil sa afiseze totusi. Pana nu trece ziua de vineri nu poti fi sigura ca nu vor afisa.



#302 moni70

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 14 Postari:

Postat 06 November 2017 - 05:53 PM

Aceast comportament trebuie urmat in cariera?




#303 raluca017

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 6 Postari:

Postat 06 November 2017 - 06:18 PM

La Dolj.



#304 Szabo Emoke

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 14 Postari:

Postat 07 November 2017 - 09:48 AM

A mai primit cineva aceasta informatie?
Eu personal nu am primit...



#305 Aadriana

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 11 Postari:
  • Gender:Female

Postat 07 November 2017 - 10:03 AM

Nici eu nu am primit nimic. Ar fi trebuit sa scrie pe site sa vedem toti. Macar stiam clar..



#306 crys_st

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 14 Postari:
  • Gender:Male

Postat 07 November 2017 - 10:06 AM

Eu nu am primit nimic pana acum de la Bucuresti. Am sunat ieri direct la aparatul central si mi s-a spus sa tin legatura cu filiala. I-am spus doamnei ca, filiala nu a primit rezultatele de la ei si ca au depasit termenul din regulament. Au spus sa mai incerc astazi la filiala.

Stiti ce ar merita astia? sa ne strangem mai multi si sa ne ducem peste ei! si sa mai chemam si o televiziune ca sa se vada cum functioneza cu adevarat profesionistii, ca prea ne-au tocat nervii pe banii nostrii. Ei sunt niste profesionisti! Daca erau fair-play puteau macar sa isi ceara scuze, sa puna un anunt pe site, anunt prin care anuntau acesta intarziere si intelegeam. Asta este, se mai intampla. Dar atitudinea aceasta de nestiutori, de dus cu zaharelul mi se pare bataie de joc si lipsa de respect. Va dati seama ca ei stiu foarte clar cand pot sa dea rezultatele, dar nu au tupeul sa ne spuna franc in fata cum stau lucrurile ca nu sunt in stare sa isi asume lipsa de organizare, ca sa nu dea prost pe sticla. Si uite asa le spun prostilor ce doresc sa auda si mai scapa de ei.



#307 puiutu_05

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 07 November 2017 - 10:20 AM

Eu nu cred că vor da vineri rezultatele. Sâmbătă va fi examenul de aptitudini, iar rezultatele pentru acesta trebuie afisat foarte repede deoarece pe 17 este si proba orală, la care participă cei care au luat peste 7 la cea scrisă. Nu vad cum ar putea să se ocupe si de eventualele contestații pentru noi.




#308 Szabo Emoke

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 14 Postari:

Postat 07 November 2017 - 10:29 AM

Exact la asta m-am gandit si eu, o sa fie preocupati cu examenul de aptitudini si astfel gasesc o alta scuza de ce nu avem noi inca rezultate. Bataie de joc. Macar sa ne informeze clar sa nu asteptam degeaba...



#309 Rutzo

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 5 Postari:

Postat 07 November 2017 - 10:36 AM

In aceasta saptamana, sa aveti telefonul la dvs.


Subiect: Rezultatele la examenul de acces se vor primi luni 06.11

Buna ziua,
Cand se vor afisa rezultatele examenului de acces?



#310 anacul

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 2 Postari:
  • Location:Glogovat

Postat 07 November 2017 - 10:46 AM

Mda.... breasla noastra, insa, nu se impotriveste niciodata, e destul de docila, asa ca nu cred ca vreodata se va revolta cu adevarat pentru eventuale nedreptati.
In plus (si asta o spun oameni mai destepti decat mine), consider ca scoala trebuie facuta la scoala si practica in productie. Adica, daca pregatirea profesionala si, mai ales, examenele profesionale, ar fi organizate sub incidenta legii invatamantului, cred ca lucrurile ar sta altfel (vezi examenul de bacalaureat, care se corecteaza si se afiseaza, cu tot cu solutionarea contestatiilor, intr-o saptamana!!!). Cand accesul la profesie e conditionat de examene si cursuri (adica scoala), parerea mea e ca acestea ar trebui organizate in cadrul institutiilor de invatamant, care se supun legii invatamantului si, astfel, ar avea un grad mai mare de credibilitate si corectitudine (inclusiv in respectarea reglementarilor si a termenelor legale). Altfel, posibilitatea noastra acum este de a face o sesizare....catre CECCAR!!!!




#311 bsimona

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 64 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Iasi

Postat 07 November 2017 - 10:53 AM

Mie nu mi se pare corect pentru cei care au picat examenul, aceasta intarziere ii impiedica sa se orienteze spre altceva, in cariera, nu? Este timp pierdut .



#312 Truca Aurelia

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 9 Postari:

Postat 07 November 2017 - 11:38 AM

Vezi postareaanacul, la 07 November 2017 - 10:46 AM, a spus:

Mda.... breasla noastra, insa, nu se impotriveste niciodata, e destul de docila, asa ca nu cred ca vreodata se va revolta cu adevarat pentru eventuale nedreptati.
In plus (si asta o spun oameni mai destepti decat mine), consider ca scoala trebuie facuta la scoala si practica in productie. Adica, daca pregatirea profesionala si, mai ales, examenele profesionale, ar fi organizate sub incidenta legii invatamantului, cred ca lucrurile ar sta altfel (vezi examenul de bacalaureat, care se corecteaza si se afiseaza, cu tot cu solutionarea contestatiilor, intr-o saptamana!!!). Cand accesul la profesie e conditionat de examene si cursuri (adica scoala), parerea mea e ca acestea ar trebui organizate in cadrul institutiilor de invatamant, care se supun legii invatamantului si, astfel, ar avea un grad mai mare de credibilitate si corectitudine (inclusiv in respectarea reglementarilor si a termenelor legale). Altfel, posibilitatea noastra acum este de a face o sesizare....catre CECCAR!!!!

Sunt perfect de acord, asa ar trebui sa functioneze aceasta acreditare.



#313 Szabo Emoke

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 14 Postari:

Postat 07 November 2017 - 01:12 PM

Am sunat iarasi la Cluj, nu se stie nimic inca, sa ma mai uit pe site, ca o sa publice acolo. Sincer eu m-am saturat cat i-am stresat, eu nu inteleg , daca la Gorj s-a primit informatia ca o sa se afiseze atunci trebuia ca fiecare filiala sa primeasca informatia....in mod normal , dar luand in considerare ca aceasta este tara tuturor posibilitatilor, poate aflam rezultatele la inceputul anului viitor, pana atunci cred ca trebuie sa imi iau concediu fara plata....nu pot sa ma mai concentrez la ce fac...



#314 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 07 November 2017 - 01:41 PM

Le-am scris la Digi24 despre situatia asta, poate ne ajuta ...
scrieti si voi la alte pagini de FB ale televiziunilor mai importante .. poate se fac valuri si CECCAR se grabeste cu rezultatele.

Nu stiu ... zic si eu ... asta mi-a venit in minte ca sa va ajut, oameni buni. :blush2:



#315 Truca Aurelia

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 9 Postari:

Postat 07 November 2017 - 02:55 PM

Filiala Bucuresti este in sedinta. Timp de cateva ore nu raspundea nimeni la telefon, acum raspunde cineva si ne informeaza ca sunt in sedinta cu d-nul Presedinte. Nu stim cat dureaza sedinta.... probabil pana dupa ora 16:00?



#316 bsimona

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 64 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Iasi

Postat 07 November 2017 - 03:15 PM

Vezi postareaOtilia Alupei, la 07 November 2017 - 01:41 PM, a spus:

Le-am scris la Digi24 despre situatia asta, poate ne ajuta ...
scrieti si voi la alte pagini de FB ale televiziunilor mai importante .. poate se fac valuri si CECCAR se grabeste cu rezultatele.

Nu stiu ... zic si eu ... asta mi-a venit in minte ca sa va ajut, oameni buni. :blush2:
Multumim pentru sprijin! :smile:



#317 ilditeilor

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 08 November 2017 - 10:21 AM

B

buna ziua! a mai aflat cineva ceva in legatura cu rezultatele?



#318 puiutu_05

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 08 November 2017 - 10:37 AM

Am sunat la ceccar constanta, inițial mi-au spus că nu au nici un răspuns, după ca le vor afișa astazi sau maine. Vom vedea



#319 Truca Aurelia

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 9 Postari:

Postat 08 November 2017 - 11:37 AM

La Bucuresti nu se stie nimic, cand le primesc de la sediul central le afiseaza. Mai evaziv decat atat nici ca se poate.



#320 Szakács Szidónia

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 6 Postari:

Postat 09 November 2017 - 08:43 AM

Buna dimineata. Noi la Harghita am primit rezultatele. Am fost sunat de catre CECCAR HR. Succes tuturor :)






Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL