Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
cum sa obtin diploma de contabil autorizat ? - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 3

Salt la continut


cum sa obtin diploma de contabil autorizat ?


44 replies to this topic

#41 marra_2000

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 508 Postari:

Postat 31 March 2009 - 11:56 AM

CITAT(danyR @ Mar 31 2009, 12:33 PM) <{POST_SNAPBACK}>
mai conteaza vechimea pentrui expert contabil sau nu?

mai oameni buni, voi chiar nu cititi nimic din ce se scrie pe forum? s-a discutat si s-a raspuns pan'la nemurire despre acesta intrebare......citeste Ordonanta 65 din 1994 Republicata pt a te convinge ( o gasesti pe www.ceccar.ro , fie pe site-ul oricarei filiale sau pe forum) sau daca nu, da o cautare pe forum...

Aceasta postare a fost editata de marra_2000: 31 March 2009 - 11:56 AM




#42 palika

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 66 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Tg.Mures

Postat 31 March 2009 - 12:02 PM

Daca ai studii superioare economice finalizate te poti inscrie (fara vechime) la examenul de acces la profesia de Expert Contabil, care va fi in luna iulie 2009. Toate informatiile necesare le vei gasi ori pe acest forum, ori pe site-ul CECCAR. Si daca iei legatura cu filiala CECCAR unde domiciliezi, in mod sigur te vor informa ! Mult succes ! :sad: Si spor la invatat, vei avea destule....




#43 danyR

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 42 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Iasi

Postat 31 March 2009 - 12:20 PM

CITAT(marra_2000 @ Mar 31 2009, 12:56 PM) <{POST_SNAPBACK}>
CITAT(danyR @ Mar 31 2009, 12:33 PM) <{POST_SNAPBACK}>
mai conteaza vechimea pentrui expert contabil sau nu?

mai oameni buni, voi chiar nu cititi nimic din ce se scrie pe forum? s-a discutat si s-a raspuns pan'la nemurire despre acesta intrebare......citeste Ordonanta 65 din 1994 Republicata pt a te convinge ( o gasesti pe www.ceccar.ro , fie pe site-ul oricarei filiale sau pe forum) sau daca nu, da o cautare pe forum...




imi cer scuze marra pentru neatentia mea....



#44 palika

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 66 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Tg.Mures

Postat 31 March 2009 - 12:21 PM

Nu te descuraja ! la topicul : Examen de acces 2008-2009, cereri materiale de studii, mda2008 are informatii de ultima ora. :sad:



#45 danyR

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 42 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Iasi

Postat 31 March 2009 - 03:35 PM

CITAT(palika @ Mar 31 2009, 01:21 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Nu te descuraja ! la topicul : Examen de acces 2008-2009, cereri materiale de studii, mda2008 are informatii de ultima ora. :sad:




multumesc palika...imediat dau si eu o raita pe acolo....am lipsit putin pt pauza de masa... :smile:






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL