Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
trecere micro - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


- - - - -

trecere micro

  • Nu puteti replica pe acest topic
No replies to this topic

#1 CLIPEADANIELA

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 2 Postari:
  • Location:BUCURESTI

Postat 15 May 2017 - 07:53 AM

Buna ziua! Am mare nevoie de un sfat.. firma la care lucrez acum are cifra de afaceri la sf anului 2016 <100.000euro.. dar nu s-a facut 010 pentru trecere la micro.. uitandu-ma mai in urma am vazut ca de fapt se incadra la micro inca de la 01.01.2016.. cum ma sfatuiti sa fac 010 acum? incepand cu 01.01.2017 sau cu 01.01.2016... desi la 30.06.2016 are bilant! cum sa fac? oare primesc amenda? sau doar avertisment? Multumesc!

Aceasta postare a fost editata de CLIPEADANIELA: 15 May 2017 - 07:56 AM



  • Nu puteti replica pe acest topic




Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL