Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
implemntare plationline eccomerce - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


implemntare plationline eccomerce

comert electronic vanzare online site
  • Nu puteti replica pe acest topic
No replies to this topic

#1 cozmoximo

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 19 May 2017 - 11:28 AM

Buna ziua, am de curand implementat pe site modulul de plati online pentru un magazin online.
Va rog sa imi spuneti cum introduc in contabilitate facturile, mentionez ca programul de contabilitate este IMMErp (Platphorma).

EX:
Eu am factura clientului care este de 50 lei introdusa in sistem, ei (plationline) imi factureaza comision 6 lei (sa zicem) si im vireaza in banca restul 44 lei.

Cand introduc banca in contabilitate suma virata 44 lei o leg de clientul care a cumparata care are factura de 50, asa ramane factura clientului cu rest 6 de plata ,...
Cum fac sa reglez tranzactia ca nu inteleg.
Daca ma poate ajuta cineva....daca mai aveti nevoie de alte informatii cu drag vi le ofer doar intrebati.


  • Nu puteti replica pe acest topic




Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL