Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Concluziile intalnirii din 9 iulie. - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Concluziile intalnirii din 9 iulie.

28 replies to this topic

#1 cruceruniki

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 123 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 10 July 2005 - 07:54 PM

Si eu m-am simtit foarte bine sambata si astept noi intalniri. Felicitari inca odata pentru organizare!



#2 pestesa

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 498 Postari:
  • Location:Constanta
  • Interests:lucrurile frumoase

Postat 10 July 2005 - 11:03 PM

Intr-adevar a fost frumos, eu unul sunt multumit, mai ales ca am "inmanat" (impropriu spus, de fapt doar i l-am pus la gat) premiul cel mare fericitei castigatoare. Inca o data felicitari organizatorilor! Asteptam si alte asemenea initiative, doar ca data asta sper sa tina cont organizatorul (organizatorii) de vorba cantecului - "marea te cheama la ea". A meritat desi ma asteptam sa fie mai multi. Va salut pe toti si pana la o noua intalnire va zic NUMAI BINE ! Pa pa!




#3 SANDA ILIUTA

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 440 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 11 July 2005 - 08:13 AM

A fost f.frumos sambata! Vremea a tinut cu noi, chiar daca nu am fost pe terasa...
Nu a fost frumos din partea celor care si-au anuntat participarea si...n-au mai venit.
Nu toate subiectele dezbatute la intalnire vor fi dezvaluite... E "apanajul" participantilor 8) .
Eu am inceput activitatea de ...sapare :!: Stiti voi...
Ha! V-am "bagat" in ceata? (sorry pt. cuvantul folosit).
Greul organizarii a fost dus de: Alex+Otilia, Andreea a fost super si, sper ca nu o sa se supere si ceilalti, ar trebui sa le punem lor pozele la "panoul fruntasilor" :lol:
Ada



#4 dco

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 241 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 11 July 2005 - 08:29 AM

Ma bucur tare mult ca am venit sambata si am reusit sa va cunosc. Vreau sa va felicit pentru organizare, v-ati straduit tare si a iesit foarte frumos, dar sincer imi pare rau pt Alex, nu merita asa ceva din partea noastra ... :( sper sa vad cateva pagini cu scuze si explicatii in continuare.
Eu unul abia astept intalnirea urmatoare, chiar daca m-am simtit destul de stingher intre atatea persoane de sex feminin http://www.conta.ro/...tyle_emoticons/default/wink.gif
Va salut pe toti (toate :lol: ) si sper sa ne revedem curand!

Dragos



#5 conta_ro

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1223 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 11 July 2005 - 09:47 AM

Va multumim pentru participarea la intalnire.
Ne pare rau ca nu a putut ajunge toata lumea.

Rog ca cei care au participat sa-si spuna parerea.


Pentru forum:

1. Trebuie adaugat un modul de atasament, pentru a putea usura adaugarea de legislatie.
2. Moderatorii care nu se implica nu vor mai beneficia de aceasta facilitate.
3. Trebuie scos mai mult in evidenta modulul de angajari. Speram sa fie cat mai multe firme care sa posteze locuri de munca pt contabili.
4. Membrii sunt OBLIGATI sa-si introduca (modifice) toate datele de identificare.( Locatie, ocupatie)


Pentru membrii:
1. Pe viitor se doreste realizarea unor intalnire in cadrul fiecariu oras.

Mai astept si alte concluzii...



#6 PUFUCA

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 142 Postari:
  • Location:BUCURESTI
  • Interests:PERFORMANTA

Postat 11 July 2005 - 10:51 AM

A fost o intalnire interesanta,eu personal abia o astept pe urmatoarea!
A fost foarte placut sa descopar acele persoane f.bine pregatite pe care le admiram fara sa le cunosc,sunt persoane tinere.Multumiri OTILIEI&CO pentru organizare!!!!!!!!



#7 Andreea`

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1952 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 11 July 2005 - 10:56 AM

Normal ca tu ai fost fericita! Norocoaso! Inca o data felicitari !!!! http://www.conta.ro/...tyle_emoticons/default/wink.gif



#8 pestesa

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 498 Postari:
  • Location:Constanta
  • Interests:lucrurile frumoase

Postat 11 July 2005 - 10:59 AM

INTAMPLARE: Cand am ajuns in fata terasei i-am dat telefon lu' Andreea sa o anunt ca am ajuns in locul in care mi-a spus si sa imi zica incotro sa o iau ptr a ajunge la intalnire. Ea ma intrebat pe unde sunt si dupa ce i-am dat detalii mi-a zis ca trebuie sa mai merg ceva ca sa ajung si ca se duce sa o intrebe pe Otilia, ca ea stie mai bine si sa imi spuna exact. Noroc ca m-a vazut pe geam... eu stateam in fata terasei cu spatele la ea :oops:...vorbeam la telefon ea fiind inauntru si eu afara si ne despartea doar un geam
Multumiri speciale Andreei, care a reusit sa ma ghideze excelent. :) Andreea astept sa imi dai un telefon cand vii acasa sa mai stam de vorba.

IMPRESII:A fost frumos :D , cei care nu au venit au pierdut, dar sunt convins ca vor recupera cu alte ocazii. Sincer, as fi fost multumit doar sa ajung acolo si sa ii felicit personal pe cei ce fac posibila intalnirea aproape zilnica pe forum Ma bucur sa vad unele persoane care si-au anuntat prezenta, ca totusi au motivat absenta lor intr-un fel sau altul, ca sincer vorbind asa cum am zis si la intalnire nu mi se pare normal ca cineva care vrea sa oganizaze ceva frumos sa iasa in pierdere. Asta e, se mai intampla dar macar prin mesajele voastre sa mai indulciti gustul amar ramas din punctul asta de vedere. Poate data viitoare va fi si mai bine. La capitolul asocieri persoane (chip) - mesaje am realizat ca stau destul de prost, poate revenim la subiectul in care votam sa punem cate o poza sau ceva ptr o usoara identificare. De exemplu, cand am ajuns acolo nu am putut spune despre nimeni care si cum este la prima vedere, cu o exceptie - Tatiana Topan, din gasca de la class fin si asta ptr ca am vazut-o in poza. In rest a fost super si imi pare bine sa vad ca persoanele sunt in realitate cel putin la fel de dragute ca pe forum. .



#9 pestesa

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 498 Postari:
  • Location:Constanta
  • Interests:lucrurile frumoase

Postat 11 July 2005 - 11:05 AM

Andreea` a spus:

Normal ca tu ai fost fericita! Norocoaso! Inca o data felicitari !!!! http://www.conta.ro/...tyle_emoticons/default/wink.gif

vezi daca a stat langa mine :P ... data viitoare sa te asezi langa mine daca vrei sa castigi http://www.conta.ro/...tyle_emoticons/default/wink.gif



#10 PUFUCA

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 142 Postari:
  • Location:BUCURESTI
  • Interests:PERFORMANTA

Postat 11 July 2005 - 11:07 AM

pestesa,tu ai fost una (unul)dintre marile mele surprize!SALUTARI SI SPOR LA TREABA!!!!!!!!!!!!!1



#11 SAM

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 6 Postari:
  • Gender:Not Telling
  • Location:Bucuresti
  • Interests:documentare,schimb de experienta

Postat 11 July 2005 - 11:20 AM

Va salut pe toti!Mi-a parut bine sa va cunosc si sper sa pot participa si la urmatoarea intalnire.Cei care au stat pe langa mine la masa stiu ca sunt in criza de timp si sper ca ma vor scuza ca nu ma intind prea mult.Promit ca am sa revin. Toate cele bune pana atunci.
Sabina Armaselu



#12 Adrian

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 158 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 11 July 2005 - 01:57 PM

Poze ! Poze ! Poze ! Vrem poze :!:
Si eu cu parerea ...



#13 conta_ro

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1223 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 11 July 2005 - 02:01 PM

acu acu



#14 Isabela

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 169 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Alexandria

Postat 11 July 2005 - 02:20 PM

Sincer imi pare tare rau ca nu am ajuns, dar eu lucrez si sambata iar patronul meu nu a vrut sa ma invoiasca, fiind inca o colega in concediu.
Sper din suflet ca data viitoare sa fiu alaturi de voi .
Ma bucur nespus pentru cei care s-au intilnit .este un lucru minunat ...
asta este c'est la vie



#15 conta_ro

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1223 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 11 July 2005 - 02:41 PM

http://www.conta.ro/...at.php?cat_id=1

POZE , POZE , POZE



#16 Adrian

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 158 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 11 July 2005 - 02:52 PM

YES, YES, YES !
La intalnirea viitoare trebuie sa vin neaparat ca sa ingros randurile populatiei masculine acolo. Stima pentru reprezentantii genului masculin care au facut fata cu succes sper majoritatii feminine covarsitoare. :lol:
Acum, fara gluma, aratati minunat, va sta foarte bine la brainstorming. Na ca fac ce fac si tot in gluma o dau :lol:
Felicitari inca o data pentru initiativa si consecventa, imi inchipui ca n-a fost usor sa materializati aceasta idee.
Si eu cu parerea ...



#17 carmeng

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 134 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 11 July 2005 - 03:00 PM

Am fost la intalnire si mi-a placut, mai vin si alta data :D .
Felicitari organizatorilor! Local dragut, mancare buna, colegi de masa veseli, pana si vremea frumoasa.
Poate data viitoare facem un picnic! :P



#18 e_adela

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 32 Postari:

Postat 11 July 2005 - 04:02 PM

V-am vazut, mi-ati placut, v-am "salvat" pentru a va "cunoaste" mai bine si regret ca nu am avut curajul sa vin fara sa fi confirmat in vre un fel prezenta. Felicitari!



#19 mmn

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 85 Postari:

Postat 12 July 2005 - 08:12 AM

SANDA ILIUTA a spus:

Nu toate subiectele dezbatute la intalnire vor fi dezvaluite... E "apanajul" participantilor

Si in cazul in care suntem inscrisi pe site relativ recent?
Daca nu o sa povestiti cum a fost, ce ati discutat, data viitoare o sa va intalniti tot voi :cry: :?: :!:
Parerea mea...



#20 SANDA ILIUTA

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 440 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 12 July 2005 - 08:16 AM

Nu, stai linistit(a)! Mai ai un pic de rabdare... nu se poate povesti chiar tot (100%). In momentul in care se va concretiza ceea ce am vorbit noi acolo, o sa fie postat si pe site pt. ca, va interesa (aproape) toata lumea (membrii + moderatori + ...).
Un pic de suspans nu strica http://www.conta.ro/...tyle_emoticons/default/wink.gif
Ada






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL