Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Concluziile intalnirii din 9 iulie. - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 2

Salt la continut


Concluziile intalnirii din 9 iulie.

28 replies to this topic

#21 geambazumariana

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 448 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Calarasi

Postat 12 July 2005 - 09:21 AM

Nu pot sa spun decit ca sunteti extraordinari! Sper ca data viitoare sa nu mai lipsesc!



#22 doru

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 121 Postari:
  • Location:Suceava

Postat 12 July 2005 - 04:33 PM

Felicitari ! E un inceput.




#23 ABC

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 130 Postari:
  • Gender:Not Telling
  • Location:Bucuresti
  • Interests:management financiar, contabilitate manageriala,
    analize, bugete, controlling

Postat 12 July 2005 - 08:20 PM

Am participat la aceasta intalnire din curiozitate si am avut placerea sa petrec o dupa-amiaza placuta alaturi de colegii conta.ro care sunt extrem de draguti si comunicativi. Este o mare reusita ca persoane care nu s-au mai vazut sa relationeze atat de bine. Regretul meu este ca nu am avut initiativa sa merg sa-i cunosc si sa discut mai mult si cu colegii de la masa vecina, asa cum a facut SAM si inca un coleg (?! – scuze !).
Felicitari Otiliei, Andreei si lui Alex pentru ca au pus mult suflet pentru realizarea acestui eveniment.
Multe salutari tuturor si va urez sa va mearga toate din plin !!!!!

P.S. : Nu pot sa asociez toate persoanele de la intalnire cu numele de pe forum. Sunt singura ?!!!
M-au ajutat foarte mult si fotografiile postate pe site care au comentarii.



#24 alone

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 64 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Oradea

Postat 12 July 2005 - 09:05 PM



sunteti faini !

data viitoare sper sa ajung si eu la voi.

tineti-o tot asa!

http://www.conta.ro/...tyle_emoticons/default/wink.gif



#25 -Oana-

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 47 Postari:
  • Gender:Not Telling
  • Location:AG

Postat 12 July 2005 - 10:00 PM

Sunteti de apreciat cu toti!!!!

Felicitari pentru initiativa si pentru tot ce faceti, si multa, multa bafta in continuare!!!



#26 olga

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 15 Postari:
  • Gender:Female

Postat 21 July 2005 - 01:06 PM

imi pare rau ca nu am participat la intalnire.am avut un deces al unei rude si am fost plecata.nu am avut timp nici sa anunt deoarece calculatorul pe care scriu este la serviciu si eu nu am mai fost prezenta.cu alta ocazie si poate la ...constanta.



#27 AVRAM

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 78 Postari:

Postat 21 July 2005 - 01:28 PM

Sinteti tare frumosi.!!!!!!!!!!!!-imi pare rau ca nu am fost cu voi dar din 2 iulie am fost plecata in concediu............sigur data viitoare voi fi alaturi de voi.



#28 kimba

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1675 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Tg Mures
  • Interests:to rule the world

Postat 08 January 2006 - 09:50 PM

conta_ro a spus:

acum avem pozele dar NOI (cei care nu am participat si nu ne cunoastem) habar nu aven cine este in poza.
se poate sacrifica cineva si sa dea cateva nume, unde se poate?



#29 Andreea`

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1952 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 09 January 2006 - 09:28 AM

unele poze sunt comentate de mine..






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL