Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
examen ACCA, topic 2017- ... - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


examen ACCA, topic 2017- ...

4 replies to this topic

#1 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 05 November 2017 - 12:19 PM

Topic pt 2017, deschis la cererea Adinei.



#2 Maya C.

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 8 Postari:

Postat 15 January 2018 - 09:49 AM

Buna ziua!
Mai este cineva de pe forum inscris la ACCA? Eu astazi am primit rezultatul pentru P6 (l-am luat, spre surprinderea mea). Intentionez sa dau P2, daca l-a dat cineva v-as ruga sa imi spuneti
cum a fost.
Va doresc un An Nou plin de realizari!




#3 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 15 January 2018 - 01:48 PM

Vezi postareaMaya C., la 15 January 2018 - 09:49 AM, a spus:

Eu astazi am primit rezultatul pentru P6 (l-am luat, spre surprinderea mea).
:laugh: Felicitari !! Ai fost f. dulce la faza asta ... :laugh:

Poate gasesti pareri despre P2 in mesajele anterioare ...

Mult sucees !!



#4 Andreea P. Voicu

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 09 December 2018 - 10:37 PM

Vezi postareaMaya C., la 15 January 2018 - 09:49 AM, a spus:

Buna ziua!
Mai este cineva de pe forum inscris la ACCA? Eu astazi am primit rezultatul pentru P6 (l-am luat, spre surprinderea mea). Intentionez sa dau P2, daca l-a dat cineva v-as ruga sa imi spuneti
cum a fost.
Va doresc un An Nou plin de realizari!

Buna,

M-am inscris si eu la ACCA, inca nu am dat nici un examen :D, vreau sa dau in martie F5. Am mari emotii, sper sa ma descurc.
Mult succes in continuare :)



#5 IvanAndreea

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 13 March 2019 - 10:07 AM

Buna ziua.Imi doresc sa ma inscriu la ACCA si va rog sa ma sfatuiti cu ce sa incep si cum sa incep pentru ca sunt asa multe informatii ca nu stiu cum sa le pun cap la cap.Eu am terminat Ase /CIG si e posibil sa mi se echivalez primele 3 examine(din cate am citit).
Daca imi cumpar cartea de la BBP pentru F4 credeti ca acopera tot ce trebuie sa stiu pentru examen?






Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL