Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
monografie complexa - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


monografie complexa

help
1 reply to this topic

#1 marian91moro

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 03 January 2018 - 01:17 PM

buna ziua
am primit temele pentru semestrul 1 din anul 2 contabilitate, si la aceasta tema nu ma descurc deloc.......este vorba de monografrie complexa.......am ca termen de predare 05.01.2017 si am nevoie de ajutor. (nu stiu daca am voie sa postez asta sau nu dar sunt dispus sa platesc ajutorul dumneavoastra)
am atasat tema la acest topic.
[sharedmedia=core:attachments:9241]

Aceasta postare a fost editata de marian91moro: 03 January 2018 - 01:20 PM




#2 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 03 January 2018 - 03:14 PM

Ceea ce vrei tu nu se poate pe acest forum. Daca citeai regulamentul, stiai asta. :sad:
Extras din regulament :
'Pe acest forum NU oferim rezolvari la lucrari diverse cu caracter didactic ! Incurajam studiul / acumularea de cunostinte profesionale, nicidecum falsul academic !! '

De asemenea 'Nu este permisa postarea unui mesaj in mai multe sectiuni/capitole/topice, cu scopul de a atrage atentia mai repede asupra subiectului respectiv !!'
Ai postat 3 mesaje identice, cu aceeasi cerere. Ti-am sters 2 dintre ele si ai moderator preview.

topic inchis !







Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL