Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Acces stagiu expert - topic 2018 - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 5

Salt la continut


- - - - -

Acces stagiu expert - topic 2018


90 replies to this topic

#81 Nita_cld

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 11 Postari:

Postat 09 October 2018 - 10:41 PM

Eu am o nelamurire la pb 100 ref la cheltuielile de constituire care sunt ajustate in tabloul de corectii la valoarea 0 si nu stiu de ce....��

@Copoiu Raluca : ref la pb 94 din Evaluare, acele venituri din subventii ajusteaza cheltuielile cu materiile prime si cu salariile personalului.



#82 teodorra

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 37 Postari:

Postat 11 October 2018 - 10:40 AM

Am aceeasi nelamurire ! :wacko: :biggrin:




#83 amihaela

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 4 Postari:

Postat 11 October 2018 - 03:22 PM

Buna! In bilantul economic se corecteaza sumele la valoarea justa, cheltuielile de constituire nu se mai pot "valorifica" , societatea nu va mai realiza venituri viitoare pe baza lor, spre deosebire de imobilizarile corporale- terenuri, cladiri, echipam, care se pot compara cu unitati similare pe piata, deci cheltuielile de constituire- imob necorporale nu mai au "valoare economică actuala sau viitoare"
Asta e opinia mea :smile:



#84 moni70

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 14 Postari:

Postat 14 October 2018 - 12:56 PM

Cum a mers pt voi?



#85 amihaela

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 4 Postari:

Postat 14 October 2018 - 02:20 PM

A fost ok, la audit mi-e cam teama...



#86 cosminamot

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:
  • Gender:Female

Postat 25 October 2018 - 05:45 PM

Aveti vreun model de contestatie pentru examenul de la ceccar?



#87 NADIAMANEA

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 4 Postari:

Postat 25 October 2018 - 07:04 PM

De unde luam formularul pentru contestatie?



#88 Nita_cld

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 11 Postari:

Postat 27 October 2018 - 10:21 AM

Buna, A facut cineva poze la rezultate? Puteti sa le incarcati, va rog. Nu am cum sa ajung in perioada urmatoare la filiala Bucuresti. Mersi,



#89 Diana1234A

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 4 Postari:

Postat 01 November 2018 - 12:44 PM

Vezi postareaNita_cld, la 27 October 2018 - 10:21 AM, a spus:

Buna, A facut cineva poze la rezultate? Puteti sa le incarcati, va rog. Nu am cum sa ajung in perioada urmatoare la filiala Bucuresti. Mersi,
sunt postate pe facebook in grupul acces ceccar 2018



#90 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 10 November 2018 - 02:09 PM

http://ceccarbucuresti.ro/


În atenția candidaților la examenul de acces stagiu


Vă facem cunoscut faptul că rezultatele contestațiilor la rezultatele obtinute in cadrul examenului de admitere la stagiu, organizat în zilele de 06 și 13 octombrie 2018 au fost afișate astazi 05.11.2018 ora 15:00 la avizierul filialei dvs., precum și la filiala Centru la care ați susținut examenul. Afișarea rezultatelor va fi disponibilă pentru o perioadă limitată de 24 ore la avizier.

Dupa expirarea termenului de 24 ore acestea vor fi disponibile la filiala dvs. Si respectiv la filiala centru la care a-ti sustinut examenul, comunicarea rezultatelor făcându-se personal.



#91 Irina Pintilii

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 26 November 2018 - 10:15 AM

Bună!

Știe cineva cand vom depune cererile pentru înscrierea la stagiu?






Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL