Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Rotunjiti rulajele din balanta la ct. salarii? - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Rotunjiti rulajele din balanta la ct. salarii?

1 reply to this topic

#1 fboji

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1114 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 13 July 2005 - 02:24 PM

Credeti ca va fi necesar sa reglam rulajele din balanta ( lunii iulie) la conturile de salarii pentru a obtine solduri rotunjite la leu?
Sau le lasam cu zecimalele actuale ca oricum platim cf. statului din luna curenta sume rotunjite?
Problema este minora dar as vrea sa stiu ce ziceti voi.



#2 danae

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 951 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:bucuresti

Postat 14 July 2005 - 10:31 AM

eu fac rotunjiri in varianta cunoscuta!







Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL