Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
D112 - topic 2019 - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 2

Salt la continut

- - - - -

D112 - topic 2019

20 replies to this topic

#21 mgabi

Membru activ

• Members
  • PipPipPip
  • 1280 Postari:

Postat 23 August 2019 - 11:18 AM

Si eu injur cam la fel de ieri ... de cand am vazut idiotenia de proiect pentru D112 si pt. calculul salariilor pe iulie.

Astia sunt nebuni (la propriu, nu la figurat!)!

Cum adica sa platesc omul cu doua metode de calcul in aceeasi luna?
Sa-i fac un fluturas cu doua perioade??? Ce sa inteleaga omul ala din el?

Si orele suplimentare unde le pun? La perioada 1 sau la perioada 2? Si diurnele, si alte venituri de tip avantaje, si CO neefectuat ... si liberele date in compensare si....

Insista cu incapatanare cu aplicarea aia aberanta de pe 21 iulie, in loc sa vina cu o modificare si sa aplice de la 1 august!

Eu o sa le trimit observatii la proiect, sa modifice naibii data de aplicare!

Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL