Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
brat excavator - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


- - - - -

brat excavator

2 replies to this topic

#1 christa_anda

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 214 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:bistrita

Postat 30 May 2019 - 09:12 AM

buna ziua

cum ati incadra un brat pt excavator in val de 25.000 lei + tva ?

acest accesoriu se poate atasa oricarui excavator a.i. sa ajute pt excavarea la distanta

daca excavatorul pe care se monteaza initial se defecteaza, se va atasa altui excavator a.i. nu pot sa consider ca majoreaza valoarea excavatorului pe care s-a montat



#2 mgabi

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1344 Postari:
  • Gender:Female

Postat 30 May 2019 - 10:20 AM

Au as face analogie cu o imprimanta:

O imprimanta mai profi (mai scumpa adica!): o inregistrezi ca mijloc fix separat, cu toate ca ea nu face nimic de una singura (este un echipament periferic) si daca nu o "legi" la un calculator, nu o poti folosi.

La fel si bratul tau poate fi considerat "echipament periferic".
Daca nu-ti convine sa faci majorare, eu zic ca asa s-ar putea prinde.




#3 christa_anda

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 214 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:bistrita

Postat 30 May 2019 - 01:13 PM

Multumesc

Asa m-am gandit si eu....cred ca ar merge la 2.1.20.10 2-4 ani

Aceasta postare a fost editata de christa_anda: 30 May 2019 - 01:13 PM







Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL