Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
D163 - Cerere de înscriere /radiere în /din Registrul entităților /unităților de cult pentru care se acorda deduceri fiscale - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


- - - - -

D163 - Cerere de înscriere /radiere în /din Registrul entităților /unităților de cult pentru care se acorda deduceri fiscale

  • Nu puteti replica pe acest topic
No replies to this topic

#1 sirius

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 140 Postari:

Postat 24 May 2019 - 06:26 PM

La validarea formularului mai sus metionat se cere atasarea fisierului cu extensia zip (procedura asemanatoare oarecum cu validarea situatiilor financiare).
Eu am inteles ca in acest zip se pune doar Certificatul de atestare fiscal scanat. Daca aveti observatii sau alte pareri legate de acest formular aparut pentru prima data in acest an, incepand 1.04.2019.
Chiar daca au devenit un calvar incercarile de logare pe acest site cred totusi ca subiectul merita atentie.


  • Nu puteti replica pe acest topic




Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL