Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Contabilitate la distanta(online) - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


- - - - -

Contabilitate la distanta(online)

1 reply to this topic

#1 zul

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 03 January 2021 - 01:37 PM

Buna,

Am vazut ca sunt aparute in tara de ceva vreme servicii de contabilitate de la distanta(online). Precizez ca am un contabil local cu care colaborez ...deocamdata.

Deoarece aceste servicii ofera pe langa contabilitate si program de facturare respectiv alte beneficii(transparenta, aplicatie pe mobil, access rapid la documente, pret accesibil), ma gandesc sa incerc/trec la un astfel de serviciu.

Ce parere aveti despre o astfel de tranzitie?

Se poate intradevar tine contabilitatea unei firme( sa zicem mici) fara a ne intalni cu contabilul in live?

Daca ma puteti indruma cu pro-uri sau contra in aceasta problema.

Multumesc anticipat.

Aceasta postare a fost editata de zul: 03 January 2021 - 01:40 PM




#2 Dan I.

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 376 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 03 January 2021 - 07:05 PM

Ochii care nu se vad, se uita :wacko2:

Am avut o experienta proasta cu un astfel de serviciu la distanta, cu trimis chitante pe mail (poze) etc. Totul online.
Nu dau nume, dar era o firma ce incepuse relativ curand acest sistem.
inca nu cred ca este ceva de incredere.

Prefer sistemul clasic.
Nu va luati dupa reclama.

Parerea mea.

Dan






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL