Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Solutionarea deconturilor cu TVA negativa - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Solutionarea deconturilor cu TVA negativa

3 replies to this topic

#1 alinavoica

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 89 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Ploiesti

Postat 03 August 2005 - 12:29 PM

A aparut "Ordin privind aprobarea Metodologiei de solutionare a deconturilor cu sume negative de taxa pe valoare adaugata cu optiune de rambursare"-Monitorul Oficial, partea I, nr.698/03.08.2005



#2 herra

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 24 Postari:
  • Location:IASI

Postat 04 August 2005 - 02:00 PM

cred ca e monitorul 698/3 august 2005; dar unde se poate vedea textul (am cautat si ieri si astazi...)?




#3 mmarius

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 22 Postari:
  • Location:Cluj-Napoca
  • Interests:Toate

Postat 04 August 2005 - 02:25 PM

Ordinul MF 967/06.07.05 din MO 698/03.08.2005
Marius



#4 marra_2000

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 508 Postari:

Postat 13 August 2005 - 10:02 AM

Buna tuturor,
am vrut sa atasez Ordinul MF 967/06.07.05 din MO 698/03.08.2005 dar nu mi se permite aici. Daca pun atasul la Legislatie ( acolo se poate) il poate muta de acolo unul din moderatori?
Multumesc mult.
O zi buna tuturor!






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL