Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
lista inventar - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


- - - - -

lista inventar

6 replies to this topic

#1 lilianab

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 136 Postari:
  • Location:bucuresti
  • Interests:noutati

Postat 06 September 2005 - 03:30 PM

zzz

Fisiere atasate





#2 Genu

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 17 February 2009 - 11:01 PM

salutare!

asta e lista de inventar... cred ca glumesti... daca ma prinde garda cu lista asta nu numai ca imi da amenda de 50 de milioane dar cred ca imi confisca si toata marfa din lista :biggrin:

oricum se vede ca ai muncit mult la ea...

mersi :frusty:

Aceasta postare a fost editata de MIKY2010: 25 May 2009 - 03:14 PM




#3 Genu

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 02 March 2009 - 11:52 PM

am revenit.... am facut o lista de inventar ca la carte... daca vreti sa o folositi este atasata fara nicio restrictie. :biggrin:

Fisiere atasate





#4 a.d.n.

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 537 Postari:
  • Gender:Female

Postat 03 March 2009 - 03:07 PM

:frusty:

Cata rautate...



#5 getw

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 40 Postari:
  • Location:iasi

Postat 04 March 2009 - 02:14 PM

Atasez o si eu o lista de inventar, sper sa fie de folos

Fisiere atasate





#6 a.d.n.

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 537 Postari:
  • Gender:Female

Postat 04 March 2009 - 02:45 PM

Lista de inventariere postata de 'getw' e cea mai corecta si completa. Corespunde cu modelul din Anexa nr.3 din Ordin nr. 3512/2008 , privind documentele

financiar-contabile, Publicat in MOF nr. 870 - 23/12/2008. :frusty:


Multumim. :sad:



#7 Onica

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 44 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 17 March 2009 - 08:58 PM

Multumesc si eu pentru formularul in excell. Eram in criza de timp si ma gandeam cu groaza ca trebuie sa o construiesc. :sad:






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL