Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Am nevoie de ajutor - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Am nevoie de ajutor

2 replies to this topic

#1 yo2lux

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 45 Postari:

Postat 06 September 2005 - 10:25 PM

Va salut,
Am primit de la un coleg pe hartie o balanta, as vrea sa fac bilantul in optica juridica, economica si financiara folosind aceasta balanta.

Am incercat sa calculez sumele dar ceva nu e bine :( Activul si Pasivul nu este egal la bilantul in optica juridica si economica.

Interesant este ca bilantul in optica financiara mi-a dat un rezultat egal, activul este egal cu pasivul ceea ce este bine.

Am atasat exemplul meu facut in Excel daca ma poate ajuta cineva sa imi spuna unde am stricat.

Am nevoie de un pic de ajutor sunt incepator in contabilitate.

Va multumesc frumos.

Fisiere atasate





#2 floris

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1376 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:bucuresti

Postat 06 September 2005 - 10:31 PM

Ajutor Somaj 3.394.532

il treci la datorii la sheet-ul optica juridica


Asig. Sociale 4.827.928


il treci la optica economica




#3 yo2lux

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 45 Postari:

Postat 06 September 2005 - 11:06 PM

Multumesc mult pentru ajutor http://www.conta.ro/...tyle_emoticons/default/wink.gif






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL