Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Rambursare TVA - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Rambursare TVA

2 replies to this topic

#1

  • Guests

Postat 06 October 2004 - 04:13 PM

Am si eu o intrebare pentru dvs.: a facut cineva rambursare de TVA pentru o fundatie, aceasta fiind neplatitoare de TVA.
Astept raspunsul dvs. cu interes.



#2 gabriella

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 164 Postari:
  • Location:Iasi

Postat 10 October 2004 - 05:46 PM

da, am facut - care e problema?
si ce daca e neplatitoare de TVA ? e in regula
daca legea permite, e ok




#3 Cristina D

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 20 October 2004 - 09:39 AM

:roll: Intrebarea nu a fost cu nici o intentie de a va deranja sau ofensa. Pur si simplu urmeaza sa fac si eu acelasi lucru pe o fundatie si as fi vrut sa stiu cum au decurs lucrurile. Asta e, poate unii sunt mai irascubili






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL