Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
limitare atasamente - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


limitare atasamente

4 replies to this topic

#1 Andreea`

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1952 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 25 September 2005 - 08:58 PM

propun o limitare la atasament la 50k.
lumea se intinde si apar poze enorme..ma gandesc doar la saracii care se dau de pe dial up :(
vezi:
http://www.conta.ro/forum/viewtopic.php?t=...=asc&&start=465
http://www.conta.ro/forum/viewtopic.php?t=...r=asc&&start=60



#2 floris

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1376 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:bucuresti

Postat 25 September 2005 - 10:07 PM

eu propun nici o limita.
si asa am avut probleme cu unele legi care sunt mari si nu am putut atasa, acum sa nu pot pune un formular de NIR?
esti moderator, daca nu-ti convine ceva sterge sau muta.




#3 Andreea`

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1952 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 26 September 2005 - 08:23 AM

floris..nu e motiv de suprarare.
Eu ma refer strict la imaginile care se incarca direct in pagina nu la atasamente pe care dc vrei tu le download-uiesti(la care intr-adevar limita ar putea sa fie mai mare).



#4 pestesa

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 498 Postari:
  • Location:Constanta
  • Interests:lucrurile frumoase

Postat 26 September 2005 - 12:41 PM

eu merg pe mana Andreei ca am vazut tot felul de peisaje, flori, pisici s.a.m.d pentru care exista alte site-uri... puneti o noua liniuta in regulament... parerea mea
Si cu toate ca-mi port/ Cu destul stoicism/ Soarta mea de granit/ Cateodata ma pomenesc urland:
Circulati numai pe partea carosabila
A sufletului meu,
Barbarilor! (M.S)



#5 floris

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1376 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:bucuresti

Postat 26 September 2005 - 08:07 PM

eu zic ca discutia este inutila, avand in vedere ca nici o poza nu depaseste 50k.

le-am verificat.






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL