Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
examen contabil autorizat - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 4

Salt la continut


examen contabil autorizat

71 replies to this topic

#61 Andra M

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 125 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 10 September 2005 - 07:37 PM

"Catalin" a spus:

Andra M tu te descurci ca io nu.E adevarat ca nu stiu cine stie ce conta da am fost la o tipa care are 30 de ani expeienta de contabil sef si nu s-a descurcat cine stie ce...

Sunt cam dezamagita si anul trecut am vrut sa dau dar am considerat ca nu are sens sa dau 4.000.000 degeaba daca pic...

De aici merge cineva la cursurile de pregatire?

Sunt super simple... Eu le-am rezolvat imdiat pe cele de la expert contabil. nu cred ca grilele de la contabil autorizat sunt mai grele. Reunosc de cele fara raspuns nici nu m-am atins... nu stiu ce ne facem cu ele



#62 marilena_balan

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 35 Postari:

Postat 21 September 2005 - 09:02 AM

salutare .....as vrea , daca are cineva rezolvarile de la examenul de expert sa mi le dea si mie...... multumesc mult..... :(




#63 pestesa

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 498 Postari:
  • Location:Constanta
  • Interests:lucrurile frumoase

Postat 21 September 2005 - 09:54 AM

exista pe prima pagina o sectiune special creata pentru rezolvarile grilelor pentru experti si pentru contabili autorizati... vezi aici

http://www.conta.ro/...wforum.php?f=39

daca este cineva care are toate rezolvarile sa le posteze acolo, daca nu se pot vedea cateva din rezolvarile grilelor si se pot posta numerele si paginile ( conform regulamentului ) grilelor pentru care se doreste rezolvarea
Si cu toate ca-mi port/ Cu destul stoicism/ Soarta mea de granit/ Cateodata ma pomenesc urland:
Circulati numai pe partea carosabila
A sufletului meu,
Barbarilor! (M.S)



#64 invatacelul

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 87 Postari:

Postat 21 September 2005 - 11:11 AM

vreau si eu grilele...va rog :roll: actprodchim@yahoo.com



#65 Andra M

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 125 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 21 September 2005 - 01:04 PM

Mai aveti rezolvari???



#66 Andreea`

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1952 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 21 September 2005 - 01:32 PM

Andra M a spus:

Mai aveti rezolvari???

http://www.conta.ro/...wforum.php?f=39
http://www.conta.ro/...wforum.php?f=40



#67 Margot

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 21 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 23 September 2005 - 01:36 PM

As dori si eu subiectele pt. examenul de expert contabil.Adresa mea margareta_26@yahoo.com.
Multumesc mult!



#68 mihadum

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 1 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 23 September 2005 - 07:39 PM

va rog sa-mi trimite-ti si mie sublectele pt expert contabil. mihadumitru78@yahoo.com

multumesc.



#69 DEAC MONICA

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 25 September 2005 - 10:13 AM

Va rog sa-mi trimiteti si mie intrebarile de la examenul de contabil autorizat din 2004.

Mersi



#70 DORNESCU MIHAELA

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 3 Postari:
  • Interests:examen contabil autorizat

Postat 27 September 2005 - 09:04 AM

:cry: daca are cineva rezolvarea testelor pentru contabil autorizat va rog ajutati-ma. Adresa miha_dor@yahoo.com



#71 vladbreana

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 47 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 13 October 2005 - 01:02 PM

As dori si eu subiectele pt. examenul de expert contabil
vladbreana@yahoo.com
Multumesc



#72 dodonel

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 22 October 2005 - 11:05 PM

eu am luat cartea anul acesta de la Filiala CECCAR din judetul meu si a costat 600.000 lei (60 lei/ron). Intampin greutati in rezolvarea testelor din culegere . Are careva rezolvarea la testele de la sectiunea pentru contabili autorizati cu studii medii (la contabilitate, fiscalitate si drept).rog sa trimita e-mail la theodormanuela@yahoo.com






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL