Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
cate zile din c.m. suporta angajatorul ? - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


cate zile din c.m. suporta angajatorul ?

1 reply to this topic

#1 manix

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 9 Postari:

Postat 07 May 2004 - 11:30 PM

Va rog ,daca puteti , sa-mi spuneti daca in cazul concediului medical mai este valabila regula ca primele zece zile calendaristice sa le suporte angajatorul si restul din BASS .
Pe unde am mai intrebat mi-au spus ca s-a schimbat si ca ar fi 7 zile dar nu stiu daca sunt lucratoare sau calendaristice sau daca au ramas tot zece .
Apreciez orice raspuns , chiar si pe bajbaite .
Multumesc .



#2 ciprian

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 405 Postari:

Postat 10 May 2004 - 03:38 PM

depinde de numarul de salariati:
sub 20 de salariati - 7 zile suportate de firma
intr 20-100 slariati - 12 zile suportate de firma
peste 100 salariati - 17 zile suportate de firma







Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL