Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
DATA INSCRIERE CECCAR - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


DATA INSCRIERE CECCAR

9 replies to this topic

#1 steluta

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 187 Postari:
  • Location:bucuresti
  • Interests:dezvoltare profesionala

Postat 05 October 2005 - 07:41 PM

Am citit pe pagina de la CECCAR ca inscrierile se fac pana pe 15 octombrie nu pana pe 20.
steluta



#2 laura2005

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 720 Postari:
  • Location:oradea

Postat 06 October 2005 - 09:43 PM

La Oradea paana in 10 octombrie :roll:

LAURA JUNC



#3 dana_lutic

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 59 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 09 October 2005 - 08:13 PM

In Bucuresti sunt inscrieri pina pe 20 oct inclusiv
Bafta la examen!



#4 marinic

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 254 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:bucuresti

Postat 10 October 2005 - 11:02 AM

Eu incerc de azi de dimineata sa obtin o confirmare a ultimei date de inscriere in Bucuresti si nu reusesc. La numarul dat cu foarte multa "amabilitate" de CECCAR suna tot timpul ocupat sau raspunde cineva care iti inchide telefonul (230.02.11) :smt021 , asa ca te rog da-mi si mie niste informatii. In care dintre sedii se depun dosarele de inscriere, in Floreasca sau in Mircea Voda? Si pentru certificatul medical tb sa merg la anumite centre avizate de ei sau il pot obtine de oriunde? Am vazut ca pe site din actele necesare au scos pozele, asa e? Scuze ca te stresez, dar nu am foarte mult timp si vreau sa duc dosarul complet de prima oara. Multumesc mult de tot! :)



#5 steluta

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 187 Postari:
  • Location:bucuresti
  • Interests:dezvoltare profesionala

Postat 10 October 2005 - 04:58 PM

Am intrebat la CECCAR azi si se fac inscrieri pana pe 15 octombrie.
steluta



#6 dana_lutic

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 59 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 10 October 2005 - 09:24 PM

o sa va convingeti cind o sa mergeti personal la ceccar nu cind o sa intrebati telefonic, v-am spus ca eu m-am inxcris vineri si am intrebat care e treaba cu 15-20 si au spus ca e 20 dar afirma totusi 15 ca sa nu dea lumea buluc in ultima zi
raspuns: nu este adevarat ca s-au scos pozele, sunt necesare pt legitimatia de intrare in examen, iar adev medicale pot fi obtinute de la medicul de fam sau de pe unde mai aveti relatii... important este da aiba stampila de la neurolog sau psihiatru si sa scrie citet ca aveti capacitate deplina de exercitiu



#7 marinic

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 254 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:bucuresti

Postat 11 October 2005 - 08:11 AM

Multumesc mult pentru raspunsuri.



#8 tony

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 471 Postari:

Postat 11 October 2005 - 09:45 AM

am sunat si eu la ceccar si raspunsul a fost...inscrieri pana vineri, 14 octombrie



#9 iulianabanu7

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 10 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 13 October 2005 - 12:07 PM

eu am fost de dimineata sa ma inscriu, nu am reusit, se pare ca nu e deajuns sa scrie "economist" in cartea de munca, trebuie si adeverinta. am intrebat cand e ultima zi si mi-au raspuns clar 20 octombrie. le-am spus ca pe site s-a modificat si mi-au zis ca nu stiu si nu le intereseaza ce e pe site. :(
cererea de inscriere eu o printasem din word (facuta dupa modelul din cartea de grile) si mi-au zis sa completez alta de la ei "mai sumara" (care e identica :x )



#10 marinic

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 254 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:bucuresti

Postat 13 October 2005 - 07:34 PM

Si eu am trecut exact prin acelasi lucru azi. Cererea nu e buna, a lor e buna ca e scrisa de mana :shock: , apoi economist nu demonstreaza ca sunt contabil, asa o fi si nici adeverinta pe fax nu accepta, cica nu e original, asa ca a tb sa ma mai duc odata, ca la noi la nimeni. Oricum intr-un final m-am inscris. Multa bafta tuturor!






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL