Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
CURS CONTABILITATE AVIZATE DE MINISTERUL EDUCATIEI NATIONALE - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


CURS CONTABILITATE AVIZATE DE MINISTERUL EDUCATIEI NATIONALE

3 replies to this topic

#1 tibi

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 09 May 2004 - 10:24 PM

Sunt pe cale sa ma apuc sa urmez un curs de contabiliate de 6 luni avizate de MINISTERUL EDUCATIEI NATIONALE si as vrea sa stiu daca si cum pot sa tin pe cont propriu evidenta contabila a unor firme, srl-uri (preferabil o firma mica). daca pot sa semnez bilantul fara sprijinul unui contabil cu studii superioare? Sper sa nu-mi ocoliti intrebarea. Va multumesc. Cu stima, Tibi



#2 ioana2003

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 02 June 2004 - 07:45 PM

tibi a spus:

Sunt pe cale sa ma apuc sa urmez un curs de contabiliate de 6 luni avizate  de MINISTERUL EDUCATIEI NATIONALE si as  vrea sa stiu daca si cum pot sa tin pe cont propriu evidenta contabila a unor firme, srl-uri (preferabil o firma mica). daca pot sa semnez bilantul fara sprijinul unui contabil cu studii superioare? Sper sa nu-mi ocoliti intrebarea. Va multumesc. Cu stima, Tibi
daca inchei cu firma la care o sa-i tii contabilitatea un contract de munca de 2,4 ore poti tine contabilitatea




#3 roxa

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 11 June 2004 - 02:58 PM

[quote name='"ioana2003"][quote name='"tibi"]Sunt pe cale sa ma apuc sa urmez un curs de contabiliate de 6 luni avizate de MINISTERUL EDUCATIEI NATIONALE si as vrea sa stiu daca si cum pot sa tin pe cont propriu evidenta contabila a unor firme' date=' srl-uri (preferabil o firma mica). daca pot sa semnez bilantul fara sprijinul unui contabil cu studii superioare? Sper sa nu-mi ocoliti intrebarea. Va multumesc. Cu stima' date=' Tibi[/quote'']
daca inchei cu firma la care o sa-i tii contabilitatea un contract de munca de 2,4 ore poti tine contabilitatea[/q



care este acest curs de contabilitate? Ma intereseaza si pe mine.roxa



#4 Simonabadea

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 2 Postari:
  • Location:Bucuresti
  • Interests:financiar-contabile

Postat 30 June 2004 - 12:04 PM

poti tine contabilitatea, poti intocmi toate actele, dar pentru ca nu esti contabil autorizat sau expert contabil nu ai dreptul de semnatura pentru bilant. Bilantul il semneaza directorul soc.






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL