Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Listele nominale de raportare a salariatilor ...ajutor!!! - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Listele nominale de raportare a salariatilor ...ajutor!!!

9 replies to this topic

#1 guest

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 8 Postari:

Postat 02 November 2005 - 11:29 PM

Am luat noul program de raportare a listelor nominale a salariatilor de la CASMB si am unele nelamuriri. Ce trebuie complectat in ultime trei campuri (zz_cont; zz_data; index).Astept un raspuns cat se poate de rapid. Multumesc anticipat



#2 gabrielle26z

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 35 Postari:

Postat 03 November 2005 - 10:23 AM

Cind au scos noul program?
Imi spui si mie, te rog..
Listele pe vechiul program le mai primesc?
:cry:




#3 angeloo

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 16 Postari:

Postat 04 November 2005 - 10:06 AM

Nu iti inteleg intrebarea.....am facut si transmis aceste liste si nu am gasit ceea ce intrebi tu



#4 guest

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 8 Postari:

Postat 04 November 2005 - 04:32 PM

Programul este din luna august 2005 iar cu programul vechi nu se mai primesc listele (sect 4 si 6) ...am atasat aici programu care este de fapt un simplu tabel in excel ...in continuare rog pe cineva daca ma poate ajuta cu ultimele 3 campuri.(am lasat si 4 exemple in acele campuri cu toate ca nu stiu ce inseamna mentionez ca programul l-am primit pe discheta cu acele date completate )

Fisiere atasate





#5 angeloo

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 16 Postari:

Postat 04 November 2005 - 05:06 PM

Eu am folosit programul "ASIGURATI CASMB v.3.7 (24.01.2005) incepand cu luna septembrie 2005 si nu am avut nici un fel de problema. L-am folosit pentru angajatii din Bucuresti si judetul Ilfov si este un programel simplu si chiar frumos.....avand in vedere ca am trimis declaratii de sanatate cam in toate judetele tarii ...asta m-i s-a parut cel mai simplu.



#6 angeloo

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 16 Postari:

Postat 04 November 2005 - 05:07 PM

Imi pare rau ca nu pot sa descarc fisierul de la tine ....ca nu am cum momentan...dar daca mai pot sa te ajut...cu placere



#7 guest

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 8 Postari:

Postat 04 November 2005 - 10:25 PM

CF-CNP-NUME-PRENUME-TIP_SALAR-INTRARE-SEDIU-SERVICIU-BIROU-ZZ_CONT-ZZ_DATA-INDEX


Asa arata tabelul iar cu ASIGURATI CASMB v.3.7 discheta si listele nu le primeste....primesc doar discheta si listele cu acest program.



#8 PISOIAS

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 141 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 05 November 2005 - 01:26 PM

:shock:

Citeaza

cu ASIGURATI CASMB v.3.7 discheta si listele nu le primeste....primesc doar discheta si listele cu acest program.


DA??? De cand asta? Si eu tot cu CASMB v 3.7. lucrez si n-am avut nici o problema. Iar pe site-ul CASMB nu vad nimic nou :roll: Ciudat!
Oricum ultimele liste le-am depus acum pe 24.10.2005 si n-am avut probleme. Mi le-au acceptat si nici nu mi-au zis nimic cum ca s-ar fi schimbat ceva.
Tabelasul ala in Excel de unde l-ai luat?



#9 guest

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 8 Postari:

Postat 05 November 2005 - 06:08 PM

tabelul il am de la CASMB sect 6 ....mi-au spus ca nu mai primesc listele decat cu acest tabel ...am dus listele facute cu v 3.7 si nu le-au primit



#10 steluta

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 187 Postari:
  • Location:bucuresti
  • Interests:dezvoltare profesionala

Postat 07 November 2005 - 09:05 PM

Mi se pare ciudat ca nu le-au primit la sectorul 6 sau la sectoarele 3, 4, sau chiar 1, pentru ca eu le-am depus pe 23 octombrie la sectoarele sus-mentionate pe versiunea 3.7 si au fost im regula, am intrebat si de programul nou si mi-au spus ca se asteapta inca normele.
steluta






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL