Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Modificare nume societate - cui nou -help! - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Modificare nume societate - cui nou -help!

2 replies to this topic

#1 IoanZ

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 44 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 03 November 2005 - 10:15 AM

Dragii mei,

Va rog sa ma ajutati cu un sfat: am o firma careia i-am modificat denumirea, am scos si alt cui - la sfarsitul lui septembrie, pe 29 septembrie. Intrebarea mea este, trebuia sa depun declaratia 010 la administratie? Daca da, e cumva prea tarziu?

Multumesc anticipat,



#2 gabrielle26z

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 35 Postari:

Postat 03 November 2005 - 10:18 AM

Din cite stiu eu,..nu trebuia se depui 010
Cei de la Adm. primesc informatia de la Registru..
010 doar daca modifici ceva obligatii ce tin de Adm....fara imp. salarii,...fara CAs...
Stie cineva altceva?




#3 Fici

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 197 Postari:

Postat 03 November 2005 - 11:15 AM

din cate stiu eu, societatile infiintate in 2005 din start se declara pe ce fel de impozite va fi, deci 010 nu se mai face decat atunci cand intervin modificari la vectorul fiscal.






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL