Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
contabil autorizat - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 2

Salt la continut


contabil autorizat

23 replies to this topic

#21 tatianadaniel

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 30 Postari:
  • Location:bacau

Postat 21 February 2006 - 07:38 PM

salut! am si eu o intrebare, sunt studenta in anu 3 contab si informatica de gestiune, si am vechime 2 ani ca caontabila, cum as putea si daca am voie sa incep sa ma inscriu pt contabil autorizat.
sunt din bacau. as dori sa stiu, daca ma poate ajuta cineva.
si cum e faza cu stagiatul?
v multumesc



#22 tatianadaniel

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 30 Postari:
  • Location:bacau

Postat 21 February 2006 - 07:39 PM

scuze, voiam sa zis contabil:P




#23 s_isabel

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 36 Postari:
  • Location:timisoara

Postat 23 February 2006 - 12:18 PM

Salut! Sunt Isa si as avea nevoie de bibliografia si tematica pentru examenul de acces la meseria de contabil autorizat cu studii medii. Am tot cautat pe site-ul CECCAR dar nu este afisat. Eventual cineva care a dat examenul anul trecut.

Multumesc mult!



#24 andreea

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 580 Postari:
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Literatura, muzica, computere, masini....toate in egala masura.

Postat 14 July 2006 - 08:38 AM

daniel, poti sa te inscrii la CECCAR pt contabil autorizat cu studii medii, daca ai terminat liceu economic, daca nu, mai asteapta sa termini facultatea si te poti inscrie direct la expert contabil. cat despre firmele voastre de consultanta, sunt de acord cu florina m... o fi vreo portita legislativa, dar nu o vad cu ochi buni. dupa cum mai spunea cineva pe site-ul asta, sa speram ca anii ce vin vor schimba lucrurile in bine. toate cele bune!






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL