Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
PROPUNERE CREARE SECTIUNE PENTRU PERIOADA DE STAGIU - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 2

Salt la continut


PROPUNERE CREARE SECTIUNE PENTRU PERIOADA DE STAGIU

25 replies to this topic

Poll: DORITI CREAREA UNEI SECTIUNI PENTRU PERIOADA DE STAGIU? (49 membri au votat)

Nu puteti vedea rezultatele acestui sondaj, pana cand nu votati . Va rugam sa va logati si sa va exprimati votul dvs. pentru a vedea rezultatele acestui sondaj.
Voteaza

#21 gruion27

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 61 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Arad
  • Interests:Contabilitate

Postat 18 November 2005 - 09:03 AM

da, idee excelenta!



#22 anca_diana

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 4 Postari:

Postat 18 November 2005 - 12:36 PM

sunt nou nouta.... trebuia neaparat sa ma inscriu in acest forum ca sa va pot multumi pentru ajutorul nepretuit pe care mi l-ati dat pentru examenul de expert... tot respectul pentru cei care au rezolvat atatea studii de caz si au avut bunavointa sa ni le trimita, noua, tuturor, ca sa ne dea o raza de speranta...
este o idee minunata ..... :lol: :lol:




#23 pestesa

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 498 Postari:
  • Location:Constanta
  • Interests:lucrurile frumoase

Postat 18 November 2005 - 01:47 PM

sunt pentru dar poate se poate face un link special pentru ca se aglomereaza mult pagina pe care apar mesajele noi asa incat sa ramana doar cele actuale la mesajele noi iar in link sa existe separat toate discutiile despre stagiu

danL are dreptate in ce spune
Si cu toate ca-mi port/ Cu destul stoicism/ Soarta mea de granit/ Cateodata ma pomenesc urland:
Circulati numai pe partea carosabila
A sufletului meu,
Barbarilor! (M.S)



#24

  • Guests

Postat 18 November 2005 - 01:54 PM

votez si eu pentru



#25 Mangu Ema Carmella

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 9 Postari:
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Noutati legislative

Postat 18 November 2005 - 05:32 PM

ok : :lol:



#26 carman

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 94 Postari:
  • Interests:toate

Postat 27 November 2005 - 01:00 PM

sunt de acord ce-ai propus. asteptam cu interes.
masina






Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL