Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
AICI NE LAUDAM.... - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 2

Salt la continut


AICI NE LAUDAM....


23 replies to this topic

#21 Adrian

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 158 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 19 January 2006 - 01:28 AM

Eu unul zic merci ca s-a infiintat stagiul colectiv la CECCAR. Ca altfel trebuia ori sa muncesc gratis pe la vreun expert sau societate de expertiza ori sa platesc bani frumusei ca sa ma accepte stagiar.
Pe de alta parte sunt si in stagiu la CAFR iar din anul doi trebuie sa caut un tutore de stagiu (societate de audit sau auditor financiar cu cel putin un angajament de audit in derulare), deci cam greu de gasit, poate doar pe bani multi sau munca multa neremunerata. Asa ca eu ma abtin la aruncatul cu noroi in stagiul colectiv CECCAR.
Si eu cu parerea ...



#22 dana_lutic

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 59 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 16 February 2006 - 02:21 PM

dar chiar nu stie nimeni cind incep aceste cursuri pt stagiu anul I, ca doar am platit si taxa stagiu colectiv 2006 si cotizatia stagiu 2006, atunci cind am platit cei de la CECCAR au spus ca vom fi anuntati telefonic, acum incerc eu sa sun la ei( 230.02.11, 230.42.81 ) si nu raspunde nimeni, ocupat tot timpul, voi stiti ceva? va rog spuneti-mi si mie




#23 irdaram

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 4 Postari:

Postat 21 February 2006 - 11:23 AM

Dragilor,
sunt si eu in primul an de stagiu!
nu inteleg pe cel/cea care si-a sacrificat familia pt acest SIMULACRU de examen!!!??
a fost primul examen la care am COPIAT cu NESIMTIRE!in toata facultatea nu am copiat nimic pt ca eu invatam,dar acum la aceasta "facatura" de examen era ABSURD sa stau si sa privesc la ceilalti cum copiaza.....peste 70% dintre noi nu meritam sa luam acest examen..dar ce sa faci....membri multi..deci si cotizatii multe.....cunosc persoane care nu fac distinctia cheltuiala in debit si venit in credit sau intre 401,408,409 dar sunt in anul 2 de stagiu...........;-)))



#24 andreap

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 121 Postari:

Postat 21 February 2006 - 12:06 PM

Si atunci de ce ai copiat??????Doar ca se .."integrezi" in atmosfera? :oops:






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL