Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Facturier pierdut - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Facturier pierdut

2 replies to this topic

#1 mai_vali

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 19 Postari:

Postat 23 November 2005 - 07:58 PM

As vrea si eu sa stiu ce trebuie facut daca s-a pierdut un facturier personalizat din care erau emise cateva facturi.

Plz help :cry: !



#2 iulia51

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 130 Postari:
  • Location:BAIA MARE

Postat 24 November 2005 - 08:57 AM

Pai nu stai sa-ti plingi de mila ,nu :?: Ca- i nevoie de facturier,deci iti comanzi altele personalizate urgentttt!!!...dar mai intii te duci si le declari pierdute si nule la un cotidian de mare tiraj,apoi le descarci din gestiune pe baza de PV la care anexezi chitanta cu care ai dat anuntul .Bineinteles toate acestea semnate si parafate de administrator si alti sefi din conducere.Succes si pe viitor sa nu se mai intimple :roll:

CU GINDURI BUNE !



#3 S_anda

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 410 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Tg Mures

Postat 24 November 2005 - 09:27 AM

Il declari pierdut in Monitorul Oficial. :D






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL