Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Noi declaratii fiscale - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 3

Salt la continut


Noi declaratii fiscale

49 replies to this topic

#41 christina

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 92 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 21 December 2005 - 08:50 PM

la AFS 1 nu le-au vrut decat in programul vechi pe motiv ca nu au resursele IT necesare.



#42 Septimiu

    Peter Pan

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4882 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Nici unu - am o lene de ma doare !!!

Postat 21 December 2005 - 09:03 PM

christina a spus:

la AFS 1 nu le-au vrut decat in programul vechi pe motiv ca nu au resursele IT necesare.

foarte inteligent... astia sunt mai retardati... poate sectoarele primesc pe noul program - cum si trebuie de fapt - ei nu... vai de capul celor care au facut platile cu noile numere de evidenta




#43 nicole33

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1373 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 22 December 2005 - 12:49 PM

Eu am depus ieri la sect. 3 pe programul nou, dar la sect. 1 nu au vrut sa-mi primeasca. Am luat doar numar si o sa revin cu ele facute pe programul vechi. Bine ca nu l-am sters.



#44 eivan

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 16 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 22 December 2005 - 04:34 PM

in 20.12 a aparut varianta 1.5.3 la decl IMF2005
http://www.mfinante.ro/contribuabili/siste...stem_fiscal.jsp



#45 christina

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 92 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 22 December 2005 - 07:40 PM

perfect exact cu 5 zile inainte.



#46 christina

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 92 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 22 December 2005 - 07:49 PM

poate sunt eu prea obosita, dar nu sesizez diferenta intre varianta precedenta "noua" si varianta actuala "noua"

Oricum la AFS1 scria ceva de genul ca de la 1 ian se schimba conturile de trezorerie. nu am mai avut rabdarea necesara sa citesc. voi stiti ceva?



#47 christina

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 92 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 22 December 2005 - 08:06 PM

in concluzie eu le-am depus in formatul vechi



#48 mony23

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1239 Postari:
  • Location:

Postat 23 December 2005 - 12:17 AM

am depus numai in format vechi la toate sectoarele. nu a avut nimeni nimic cu mine. pt ce va mai faceti griji, acum
Mai e putin si vine Mos Craciun!!!! :wink:
calm fratilor... ne asteapta un plin cu "nabadai"... relax cat cuprinde, tuturor!!!! C
Craciun Fericit!



#49 christina

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 92 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 24 December 2005 - 07:06 PM

asa este,
Craciun Fericit tuturor!!!



#50 Nicolae Camelia

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 37 Postari:

Postat 27 December 2005 - 09:25 PM

Eu am depus declaratiile pentru nov. direct la fisc si nu s-a intamplat nimic. Nu m-i le-a respins nimeni






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL