Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
carlos85's Content - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


carlos85's Content

There have been 2 items by carlos85 (Search limited from 03-January 08)


Sort by                Order  

#227065 PFA - Concediu maternitate, Concediu crestere copil

Postat de carlos85 on 18 June 2010 - 01:02 PM in Contabilitate PFA

Vezi postareaDana42, la Jun 18 2010, 11:41 AM, a spus:

In perioada in care beneficiati de indemnizatie pt. cresterea copilului nu aveti dreptul sa aveti si alte venituri.

Multumesc pt informatie.



#227048 PFA - Concediu maternitate, Concediu crestere copil

Postat de carlos85 on 18 June 2010 - 10:21 AM in Contabilitate PFA

Buna ziua,

Lucrez la o firma cu carte de munca si pfa. sotia va naste in curand. M-ar interesa daca imi iau concediu de paternitate, pot primi banii pt indemnizatia pt cresterea copilului si intre timp sa imi continui activitatea ca si pfa. adik sa lucrez pt firma doar ca si pfa cat timp sunt in concediu.

Multumesc anticipat




Cometa SQL