Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
antoneladelia's Content - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


antoneladelia's Content

There have been 4 items by antoneladelia (Search limited from 13-January 08)


Sort by                Order  

#244251 CIM cu timp partial - contributii sociale si deducere

Postat de antoneladelia on 06 September 2011 - 09:11 PM in Arhiva

Contabil studii medii/economist studii superioare,ce scrie in CIM pe care l-ai semnat?Functia...
In contractul pe care l-am semnat sunt trecutra ca si contabil si am dar un COR ,.. nu stiu exact numarul dar am intrat si scria contabil.....



#244176 CIM cu timp partial - contributii sociale si deducere

Postat de antoneladelia on 02 September 2011 - 10:45 PM in Arhiva

Buna aeara!
Am o intrebare daca poate sa ijmi raspunda cineva....m-am angajat de o luna la o firma care m-a angajat cu 4 ore pe post de contabil si mia trecum in cim 400 de lei brut.. desi am terminat facultataea de stiinte economice , adik am studii superioare. Se poate?
Multumesc.



#244108 care ar fi tarifele / salariu ...?

Postat de antoneladelia on 30 August 2011 - 03:13 PM in Important in meseria de contabil

Buna ziua!
De o luna de zile m-am angajat la o institutie privata si am fost incadrata pe post de contabil cu 4 ore si un salar brut de 400 ron, desi am studii superioare am terminat facultate de stiinte economice ramura de contabilitate si informatica de gestiune. Daca va rog frumos ar putea sa imi raspunda cineva care ar trebuie sa fie salarul meu de incadrare? Este un salar bun ceea ce primesc?



#244107 CIM part-time, in Revisal

Postat de antoneladelia on 30 August 2011 - 03:06 PM in REVISAL

Buna ziua!
De o luna de zile m-am angajat la o institutie privata si am fostr incadrata pe post de contabil cu 4 ore si un salar brut de 400 ron, desi am studii superioare am terminat facultate de stiinte economice ramura de contabilitate si informatica de gestiune. Daca va rog frumos ar putea sa imi raspunda cineva care ar trebuie sa fie salarul meu de incadrare?




Cometa SQL