Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
simonelu's Content - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


simonelu's Content

There have been 5 items by simonelu (Search limited from 25-November 07)


Sort by                Order  

#147380 CONTESTATII

Postat de simonelu on 10 October 2007 - 11:19 PM in Arhiva

Au fost admisi dupa contestatie 256 de oameni din toata tara , din care care 65 din Bucuresti.
Cautati Pirlitu Ghe Doina, daca mai aveti fisierul initial de la bucuresti.
Desi in fisierul postat initial pe site-ul Ceccar Bucuresti era absenta, acum dupa contestatie e admisa. Am vrut sa atasez fisierul, ca acum l-au sters de pe site dar e prea mare. Stiti foarte bine ca nu se poate modifica acrobat reader si nici nu am timp de prostii.



#145187 ou47/31.08.2007-declaratiile fiscale anuale -trebuiesc certificate de catre c...

Postat de simonelu on 28 September 2007 - 05:08 AM in Arhiva

Eu m-am inscris in Tabloul Consultantilor Fiscali ca inactiv. De ce? Pentru ca ma gandesc, asa cum s-a mai spus, ca eu tb sa-mi asum rapunderea pentru repartizarea cheltuielilor deductibile si nedeductibile. Deci ar tb sa stau pe capul celui care ma plateste si sa il intreb dar factura aceasta pentru ce este? Pentru termopane? Si unde sunt ? Sa merg sa le inumar, sa vad daca exista , si sa verific daca nu avea deja cumparate si acestea sunt de fapt de la vila lui particulara? Si cate astfel de cheltuieli, care stim prea bine ca exista, si care daca vrei sa le scoti ajungi la scandaluri imense sau poate si amenintari, si nu ai pe nimeni care sa te apere. Eu va spun ca nu prea am curajul.



#140014 cereri PAROLA 2007

Postat de simonelu on 17 August 2007 - 07:09 AM in Arhiva

nu mai e buna parola examen. Va rog sa mi-o trimiteti si mie s_manole@yahoo.com



#140013 cereri PAROLA 2007

Postat de simonelu on 17 August 2007 - 07:06 AM in Arhiva

Vezi postareaSabina, la Nov 4 2005, 10:54 PM, a spus:

Multumesc de ajutor Cristi si multa bafta!!


Pe 8 septembrie 2007 dau si eu examenul. Am incercat de mai multe ori sa ma conectez pe expertcontabil2005@yahoo.com insa s-a schimbat parola. Va rog frumos sa-mi dati o varianta de a face rost de pdf cu raspunsuri postate acolo. Va multumesc. Mult succes in ceea ce faceti.



#139977 cereri SUBIECTE, GRILE 2007

Postat de simonelu on 16 August 2007 - 02:05 PM in Arhiva

Promit sa postez si eu rezolvari pt problemele noi aparute. Am nevoie si eu de adresa grupului. Adresa mea este s_manole@yahoo.com




Cometa SQL