Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
yona's Content - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


yona's Content

There have been 7 items by yona (Search limited from 24-November 07)


Sort by                Order  

#180689 infiintare societate

Postat de yona on 18 August 2008 - 03:26 PM in Aspecte juridice privind societatile comerciale

ma poate ajuta cineva cu privire la actele necesare inffintarii unei societati comerciale cu raspundere limitata???

va multumesc



#172822 facturi in excel , word

Postat de yona on 20 May 2008 - 01:20 PM in Arhiva

Vezi postareaMARYSA ST, la Mar 18 2008, 09:57 PM, a spus:

[..]Daca imi spui o adresa de mail, pot sa-ti trimit adresa sitului cu prog.de facturare.
Adresa mea de mail este iyoana@gmail.com
iti multumesc
o zi buna sa ai



#166498 facturi in excel , word

Postat de yona on 19 March 2008 - 10:11 AM in Arhiva

Iti multumesc pentru raspuns .Te rog sa-mi trimiti si adresa site-ului de unde pot descarca programul.Adresa mea de mail este iyoana@gmail.com
Multumesc :pullhair:



#166396 facturi in excel , word

Postat de yona on 18 March 2008 - 03:34 PM in Arhiva

Am o intrebare cu privire la emiterea facturilor in format electronic. :pullhair:
Vrea sa emit facturi in format excel sau word.Ce implicatii ar avea aceasta modalitate de emitere a facturilor ?
Trebuie sa am licenta de office , trebuie sa depun o declaratie anume ???

Multumesc



#166329 grile rezolvate iunie 2007-cons. fiscal

Postat de yona on 18 March 2008 - 10:42 AM in CONSULTANT FISCAL

Vezi postareacristy_botezatu, la Jul 26 2007, 10:13 AM, a spus:

daca vrea cineva grilele din iunie de la consultanti rezolvate sau una din variantele date la examenul de experti tot din iunie 2007.............

te rog sa mi le trimiti si mie la adresa iyoana@gmail.com :pullhair:
multumesc
o zi buna !



#166302 cum am ajuns sa fiu contabil !

Postat de yona on 17 March 2008 - 10:35 PM in Cum poti deveni contabil

Sincer..ma bufneste rasul cand imi aduc aminte ca eram in clasa a 12-a ; toti colegii mei stiau incotro s-o apuce,ce facultati vor urma,numai eu habar nu aveam ce vroiam sa fac mai departe.Asa ca m-am inscris si eu la ASE la vreo 3 facultati si....oops...am intrat la conta si spre surprinderea mea a inceput sa-mi si placa ; trebuie sa recunosc ca mi-a fost destul de greu la inceput avand in vedere ca habar nu aveam cu ce se mananca stiintele economice ; dar pana la urma m-am descurcat cu ceva efort si cu ajutorul colegilor mei (ultima generatie de 4 ani de la conta-ase...si le multumesc pe aceasta cale).Acum lucrez in cadul unei firme si ma ocup de o mica parte a contabilitatii....mai am inca multe de invatat...

multa bafta...va pup



#166300 intrebare

Postat de yona on 17 March 2008 - 10:19 PM in Arhiva

De curand am primit o informatie referitor la administratorul unei societati si anume ca administratorul nu mai are dreptul de raspundere pentru tinerea contabilitatii.
Va rog sa ma luminati si pe mine.Este adevarata sau nu afirmatia anterioara ??

Multumesc




Cometa SQL