Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
mad_rus's Content - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


mad_rus's Content

There have been 3 items by mad_rus (Search limited from 23-November 07)


Sort by                Order  

#200663 registrul inventar

Postat de mad_rus on 04 May 2009 - 12:28 PM in REGISTRE NECESARE / OBLIGATORII

Vezi postareaAuraSc, la Mar 8 2008, 01:47 AM, a spus:

Incearca acest model.
Nu stiu prea bine sa atasez un *.xls, dar poate merge
Aura vreau sa te rog ceva in legatura cu registrul inventar. Ai putea sa-mi dai un semn pe adresa mea de mail dani71rus@yahoo.com
Multumesc!



#189208 reevaluare mijloc fix

Postat de mad_rus on 10 December 2008 - 08:21 AM in Arhiva

Vezi postareasima_laura, la Dec 10 2008, 01:53 AM, a spus:

Da, este vorba de o noua reevaluare si este obligatorie, insa nu stiu daca ai remarcat ca se refera strict la institutiile publice.
Laura, iti multumesc pt. raspunsul tau!
Este vorba oare despre toate ativele corporale sau numai despre terenuri si constructii?
Nu inteleg expresia "activele fixe corporale aflate în proprietatea
publică și care în prezent sunt înregistrate în evidența
tehnico-operativă în unități naturale".
Multumesc!



#189136 reevaluare mijloc fix

Postat de mad_rus on 09 December 2008 - 10:07 AM in Arhiva

Ma poate ajuta cineva sa deslusesc OG 81/2003 modificata prin OG 103/2007 si aprobata prin Legea 79/2008,mai precis este nevoie de o noua reevaluare a MF?
Incerc sa atasez Legea 79/2008 pt. a avea mai multe detalii

Fisiere atasate





Cometa SQL