Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Judit2013's Content - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Judit2013's Content

There have been 2 items by Judit2013 (Search limited from 24-November 07)


Sort by                Order  

#262075 APTITUDINI - 2014

Postat de Judit2013 on 27 April 2014 - 10:14 PM in EXAMENUL PT EXPERTI SI CONTABILI AUTORIZATI

Buna. Si eu dau examenul anul acesta. Vad ca voi ati cumparat ghidul pentru candidati. Deja a aparut si pentru anul acesta, sau este valabil cel din anul trecut? Eu am inceput cu studierea variantelor din anii trecuti, inca n-am cumparat ghid. Are cineva variantele din anul trecut, 2013?
Spor la treaba.



#257725 Aptitudini 2013

Postat de Judit2013 on 27 September 2013 - 05:01 PM in EXAMENUL PT EXPERTI SI CONTABILI AUTORIZATI

Buna tuturor,
Eu sunt stagiar in anul II, dau examenul de aptitudini la anu, dar ma intereseaza deja examenul.
Pe un alt forum am gasit scris ca in 2012 s-a dat mai greu decat in anii anteriori, in anii anteriori fiind repetati intrebarile sau macar tipurile de probleme.
Am gasit si atasat o varianta din 2011.

Fisier atasat  Aptitudini 2011 V1.pdf   181.21K   393 downloads

Bafta tuturor si spor la invatat.




Cometa SQL