Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
ce inseamna avertisment 0% contabilitate? - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Jump to content


ce inseamna avertisment 0% contabilitate?


8 replies to this topic

#1 coconat

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 159 posts

Posted 24 May 2007 - 07:03 PM

ce inseamna avertisment 0% contabilitate? am observat, ca apare in dreptul meu, de fiecare data cand postez. oare sa fie, din cauza ca postarile mele nu contin neaparat raspunsuri de contabilitate? as dori o lamurire :smile:
Chiar dacă omul va face un cer nou și un pământ nou, tot nu va fi fără griji!



#2 iozsef39

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 118 posts
  • Gender:Male

Posted 24 May 2007 - 07:14 PM

Nu! :nono: Cand o sa fi baiat rau sau fata rea, vei avea avertisment din partea moderatorilor. :smile:




#3 coconat

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 159 posts

Posted 24 May 2007 - 07:22 PM

eu zic ca nu am avut postari deplasate, totusi, de ce am doar eu avertisemntul asta? ceilalti nu au nimic mai jos de nr. de membru?
Chiar dacă omul va face un cer nou și un pământ nou, tot nu va fi fără griji!



#4 julia607

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 414 posts
  • Gender:Female
  • Location:Timisoara

Posted 24 May 2007 - 07:59 PM

Fiecare isi vede doar propriul advertisment, nu se vad advertismentele celorlalti.

0% = cuminte

> 0 = ai facut "boacane"
Julia S



#5 Elena Pana

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 279 posts
  • Location:Bucuresti

Posted 30 October 2007 - 10:42 AM

M-ar interesa sa stiu si eu, de ce imi apare avertisment 0% cu cinci patratele albastre? Am facut ceva?
elenacca



#6 eugen ursache

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 517 posts
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:agricultura, lemne fiare si motoare

Posted 30 October 2007 - 11:02 AM

citeste topicul si o sa afli! :wink:
Motan m-as fi dorit sa fiu / cu gheare si mustete lungi, / cu coada-n sus, cu blana-n dungi, / c-un ochi verzui si-un ochi capriu. // Pisicile de prin vecini / sa le gonesc pe la pricini, / sa-mi fete fiecare-un fiu / c-un ochi verzui si-un ochi capriu (Nichita Stanescu)



#7 Florin_76

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1,877 posts
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Posted 31 October 2007 - 12:25 AM

Vezi postareaElena Pana, la Oct 30 2007, 11:42 AM, a spus:

M-ar interesa sa stiu si eu, de ce imi apare avertisment 0% cu cinci patratele albastre? Am facut ceva?
Daca ai fi citit o postare pana in postarea ta ai fi vazut.



#8 sasha

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 102 posts

Posted 31 October 2007 - 08:36 AM

Vezi postareacoconat, la May 24 2007, 07:03 PM, a spus:

ce inseamna avertisment 0% contabilitate? am observat, ca apare in dreptul meu, de fiecare data cand postez. oare sa fie, din cauza ca postarile mele nu contin neaparat raspunsuri de contabilitate? as dori o lamurire :smile:
Si eu m-am lovit de traba asta...dar am inteles ca acel avertisment cu 0% nu il vezi decat tu in dreptul tau, ceilalti cititori nu il vad. Si insemna ca nu ai avertismente de comportamente neadecvate pe forum. Raspunsurile malitioase, rautacioase, care nu isi au locul si rostul pe forum sunt semnalate prin aceste avertismente, acel procent daca este 0 nu ai , dar alti forumisti , banuiesc ca poseda, in mai mica sau mai mare masura, in functie de raspunsurile rautacioase la adresa altora.
Deci nu te ingrijora.



#9 Elena Pana

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 279 posts
  • Location:Bucuresti

Posted 01 November 2007 - 04:28 PM

Multumim Sasha!
Se pare ca sunt destui care merita avertisment cu rautatile lor. .... sau raspund asa...doar ca sa posteze!
elenacca






Similar Topics Collapse

4 user(s) are reading this topic

0 members, 4 guests, 0 anonymous users

Cometa SQL