Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Status Updates - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Community Status Updates


VMS's Photo

VMS

Buna Laura. Am vazut ca esti un membru activ al forumului conta si ca stii destul de multe despre CECCAR. Numele meu este Sorin, am 22 de ani si in prezent sunt student la ASE la master. Intentionez sa imi dau si eu examenul de acces la stagiu, insa anul asta este prea tarziu, sa incep sa ma apuc in conditiile in care nu practic contabilitate si totodata sunt multe lucruri pe care trebuie sa le insusesc. Rugamintea mea (desi imi este putin rusine) daca m-ai putea ajuta cu manualul din 2013, o...
Jun 03 2013 11:35 AM
Cometa SQL