Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Status Updates - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Community Status Updates


vikba's Photo

vikba

este fr trist ce se petrece in tara noastra,nu cred ca avem motive de bucurie ca s-a demis guvernul boc!
parerea mea este ca atunci cand chiar se vrea ceva schimbare(ma refer la reformele dorite )sunt deranjati rechinii care nu au muncit toata viata lor,ei si copii lor,si-i sperie gandul ca li se poate taia din cascaval!
sa le fie rusine de ce se petrece in tara si de cei care tr
Oct 14 2009 09:36 AM
Cometa SQL