Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
o noua declaratie - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 3

Salt la continut


o noua declaratie

41 replies to this topic

#41 stan maria

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 65 Postari:

Postat 01 February 2006 - 10:09 AM

Ieri am intrebat la ITM si nu-l aveau.
maria



#42 danab

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 9 Postari:
  • Location:Oradea
  • Interests:management

Postat 21 February 2006 - 07:16 PM

La cata aroganta este in d-nele inspectoare, nu va faceti probleme, nici ele nu vor sti ce prevad aceste OU care vin si vin .... de nu se mai termina niciodata.
In legatura cu contractul incheiat, la care unul dintre colegii nostri facea referire, perfect de-acord. .. Chiar! daca legea ne obliga sa avem incheiat un contract cu orice prestator de serviciu, cu statul de ce nu am avea? Probabil ca astfel ar exista mai multa responsabilitate in randurile functionarasilor incapabili. :idea:







Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL