Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
urgent,va rog, program declaratii sanatate - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


urgent,va rog, program declaratii sanatate

8 replies to this topic

#1 mihaci

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 493 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 18 February 2006 - 12:55 PM

buna ziua, va rog sa imi spuneti ca trebuie sa fac la declaratie de sanatate vers.1.3 pentru ca nu pot sa incarc suma reprezentand salariul, imi apare mesajul "camp salariu invalid"
Care este termenul de depunere a acestei declaratii?
Multumesc



#2 roxanya

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 20 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 18 February 2006 - 01:28 PM

Termenul acestei declaratii este 25 al lunii urmatoare, adica este unul normal....
Ultima varianta de program ar trebui sa mearga , ca s-au reparat problemele,mai instalati o data ,iar daca ati avut vechea varianta 1.2 o dezinstalati.
Va doresc succes!




#3 v@lkor

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 7 Postari:
  • Location:Galati

Postat 18 February 2006 - 02:06 PM

Pune-ti va rog, link-ul de la sanatate!



#4 sanclaudiu

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 134 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Motru-GORJ

Postat 18 February 2006 - 04:54 PM

a reusit cineva sa dezarhiveze pr. de sanatate postat pe www.cnas.ro?mie imi da eroare!!!!!1
"Gandirea nu costa nimic."



#5 mihaela luta

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 41 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 18 February 2006 - 05:14 PM

eu am descarcat ultima varianta 1.3 si nu reusesc sa generez rapoarte. imi da eroare



#6 sanclaudiu

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 134 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Motru-GORJ

Postat 19 February 2006 - 03:17 PM

OARE NU AU DE GAND SA REFACA PROGRAMUL?
"Gandirea nu costa nimic."



#7 Ioana2004

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 37 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 19 February 2006 - 03:28 PM

Fratilor...mie imi vine sa ma arunc de la etaj( stau la 1 )...am descarcat marele program de sanatae de pe casmb.ro atlas_asigurati , incarc tot , generez rapoarte , listez salvez pe discheta intru in posesia normelor la OUG 58 si surpriza : modelul de declaratii nu corespunde cu ce am listat eu! Cele din norme sunt asemanatoare ca cele de la cas..unde am gresit ? Imi poate spune cineva de unde trebuie sa descarc declaratiile bune ? va rog frumos ..deja nu mai judec de nervi !



#8 Septimiu

    Peter Pan

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4882 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Nici unu - am o lene de ma doare !!!

Postat 19 February 2006 - 03:51 PM

Ioana2004 a spus:

Fratilor...mie imi vine sa ma arunc de la etaj( stau la 1 )...am descarcat marele program de sanatae de pe casmb.ro atlas_asigurati , incarc tot , generez rapoarte , listez salvez pe discheta intru in posesia normelor la OUG 58 si surpriza : modelul de declaratii nu corespunde cu ce am listat eu! Cele din norme sunt asemanatoare ca cele de la cas..unde am gresit ? Imi poate spune cineva de unde trebuie sa descarc declaratiile bune ? va rog frumos ..deja nu mai judec de nervi !
sunt 2 programe diferite cum sunt si doua declaratii diferite :wink:



#9 Ioana2004

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 37 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 19 February 2006 - 04:46 PM

multumesc septimiu.....mi-e jena de ce intrebare idioata am pus , dar asta este , si daca informatia este gratis....






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL