Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
0.75% !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


0.75% !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2 replies to this topic

#1 dryx

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 6 Postari:

Postat 18 February 2006 - 09:49 PM

declaratia pentru 0.75% pentru concediile medicale ....este insotzita de discheta? ....shi cat anexe trebuie facute .. ?



#2 Septimiu

    Peter Pan

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4882 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Nici unu - am o lene de ma doare !!!

Postat 19 February 2006 - 01:16 AM

dryx a spus:

declaratia pentru 0.75% pentru concediile medicale ....este insotzita de discheta? ....shi cat anexe trebuie facute .. ?
daca stii ca exista o declaratie inseamna ca ai citit normele sau ai descarcat programul
daca nu ai citit normele, citeste-le
daca nu ai luat programul, ia-l ... e aici www.cnas.ro




#3 ctanela

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1277 Postari:
  • Location:constanta

Postat 19 February 2006 - 01:38 AM

Mai este cel putin un subiect deschis pe tema asta, ce-i drept fara intepatura in ochi a n-shpe semne de exclamare. :evil:
http://www.conta.ro/...pic.php?t=11953






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL