Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Program sanatate pt Casa de Sanatate a Transporturilor? - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Program sanatate pt Casa de Sanatate a Transporturilor?

6 replies to this topic

#1 FELIS

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 83 Postari:
  • Location:Bucuresti, Sectorul 2

Postat 21 February 2006 - 11:23 AM

Stie cineva de unde pot sa fac rost de programul pt sanatate pt Casa Transporturilor?
Felis



#2 quore

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 27 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:bucuresti

Postat 22 February 2006 - 09:08 AM

nu e vb de un alt program. se foloseste acelesi program Atlas Asigurati si introduci casa de sanatate a transp. Spun asta pt ca si eu am 3 salariati la opnaj si, desi aveau alt program, acum il vor pe acesta. Mult succes




#3 FELIS

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 83 Postari:
  • Location:Bucuresti, Sectorul 2

Postat 22 February 2006 - 09:19 AM

Da de unde introduc CAsa de sanatate a transporturilor?... CA unde se introduce casa de sanatate a.... xxxx se pot selecta doar orase!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :roll:
Felis



#4 quore

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 27 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:bucuresti

Postat 22 February 2006 - 09:31 AM

exista si _t_ transporturilor



#5 mihaela2005

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 58 Postari:

Postat 22 February 2006 - 11:27 AM

La care declaratie va referiti ? la cea cu 0.75? (care este cea de pe www.cnas.ro )
sau la cea cu 6.5% si 7% ? din cate stiu eu asta nu se depune cu Atlas ci pe structura pe care o aveau ei si pana acum.... Nu mai e asa?



#6 lolita

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 197 Postari:

Postat 22 February 2006 - 05:34 PM

Si eu am un salariat la transporturi si au propriul lor program.
Il poti solicita la urmatoarea adresa de mail : angajatori@casmtct.ro, persoana de contact Radu Laura.



#7 FELIS

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 83 Postari:
  • Location:Bucuresti, Sectorul 2

Postat 22 February 2006 - 05:38 PM

lolita a spus:

Si eu am un salariat la transporturi si au propriul lor program.
Il poti solicita la urmatoarea adresa de mail : angajatori@casmtct.ro, persoana de contact Radu Laura.

Multumesc mult lolita
Felis






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL