Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
povestea mea - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 2

Salt la continut


povestea mea

25 replies to this topic

#21 adrianabb

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 114 Postari:

Postat 02 May 2006 - 03:09 PM

sunt sigura ca vei reusii.esti o persoana tare si eu te rog sa fii in continuare asa pt copilasii tai.daca pot sa te ajut cu ceva ,o fac cu placere .pot sa te ajut dc vrei cu 2 camere la curte ,dar la ploiesti.de fapt nici nu stiu de unde esti.nu ezita sa-mi ceri ajutor ,o sa o fac cu placere.



#22 cristina i.

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 161 Postari:
  • Location:bucuresti
  • Interests:afaceri

Postat 02 May 2006 - 06:34 PM

adrianabb a spus:

sunt sigura ca vei reusii.esti o persoana tare si eu te rog sa fii in continuare asa pt copilasii tai.daca pot sa te ajut cu ceva ,o fac cu placere .pot sa te ajut dc vrei cu 2 camere la curte ,dar la ploiesti.de fapt nici nu stiu de unde esti.nu ezita sa-mi ceri ajutor ,o sa o fac cu placere.
Esti un suflet mare..... :smt060

Sa aveti minte!



#23 adrianabb

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 114 Postari:

Postat 24 May 2006 - 04:06 PM

imi pare rau ca nu mi-a raspuns ana.tare mult as vrea sa stiu ce mai face.
:(



#24 mansour ana 34

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 138 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 25 May 2006 - 06:00 AM

Buna. Adriana, te-as ruga sa-mi dai adresa ta de mail sau, eventual, messenger sa putem vorbi mai multe.Iarta-ma ca nu ti-am raspuns pana acum.



#25 adrianabb

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 114 Postari:

Postat 25 May 2006 - 07:34 AM

adi_bb este id-ul meu de mess.te astept. :D



#26 Angelescu Laura

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 97 Postari:
  • Location:Suceava

Postat 17 June 2006 - 12:30 PM

Te rog sa ai mare grija de tine si sa nu îți neglijezi sănătatea. Este foarte ușor să te pierzi în probleme și să uiți de tine. Eu am făcut asta și m-am trezit cu un început de ulcer deși nu aveam nici 10% din necazurile tale. Încearcă să "furi" din timpul fiecărei zile câteva clipe pentru a te autoanaliza și a te relaxa gândind pozitiv. Este mai ușor decât crezi. Folosește momentele în care te deplasezi dintr-un loc în altul, când ești în autobuz pentru a te mobiliza și a planifica. Ești o doamnă deosebită și te respect nespus.






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL