Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
mai sunt cozi in Vasile Lascar ? - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 2

Salt la continut


mai sunt cozi in Vasile Lascar ?

27 replies to this topic

#21 beatrice1971

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 519 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 23 March 2006 - 12:14 AM

Asta e subiect de dat in presa si la TV.
Este INCREDIBIL ceea ce se intampla!!! Sunt atat de revoltata incat imi vine sa fac asa :smt021 tuturor capetelor incoronate din tara asta.
Viata e ceea ce ti se intampla in timp ce esti ocupat sa faci alte planuri.



#22 Cristina Grigoras

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Hmmmmm!!!

Postat 23 March 2006 - 12:17 AM

Este si vina noastra, ca ne complacem. Stam la ITM inghesuiti ca animalele, la CASS - ca pe vremea lui Ceausescu, la coada de cu seara.... ne meritam soarta.
Ia sa fi refuzat sa depunem declaratiile in aceste conditii, sa vedeti ca se gaseau conditii civilizate. Dar atata timp cat nu protestam...

Nu te certa niciodata cu un idiot: te aduce la nivelul lui, apoi te bate cu experienta !



#23 beatrice1971

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 519 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 23 March 2006 - 12:22 AM

Sincer eu le-a trimis totdeauna cu posta asa ca nu intru in categoria mentionata. Asta nu inseamna ca nu pot fi revoltata. Cateodata imi vine sa intru in politica :D si sa incerc sa fac ordine :smt071
Viata e ceea ce ti se intampla in timp ce esti ocupat sa faci alte planuri.



#24 dexter

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 228 Postari:
  • Location:Timis

Postat 23 March 2006 - 01:07 AM

Ce s-ar intimpla daca in locul nostru la cozile astea incredibile am trimite administratorii de firme.Asta da revolutie la ghisee! Sa stea contabilii acasa si patronii macar o singura data , o singura luna,la toate cozile!!!
Luna urmatoare ne-ar creste tarifele substantial. :shock:



#25 tomane

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 196 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 23 March 2006 - 10:00 AM

dexter a spus:

Sa stea contabilii acasa si patronii macar o singura data , o singura luna,la toate cozile!!!
Contabilul meu a refuzat sa-mi duca declaratiile. Asa ca m-am dus eu, patronul si m-am …bucurat enorm de ce am vazut si auzit in cele 3-4 ore cat am stat la coada. M-am bucurat, ca-mi vor creste vanzarile. A, am uitat sa va spun ma ocup de… “arme si munitii”. E...o gluma, nu va speriati !



#26 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 23 March 2006 - 11:54 AM

cu tot respectul pt. unul din sefii meu, va marturisesc ca l-am trimis pe el sa depuna decl. de sanatate la sect. 6. dragul de el, prima oara nu a putut sta, era frig rau si burnitza, a intepenit intr-o juma' de ora si m-a sunat ca el nu mai sta, a doua oara a reusit ca s-a dus de dimineata. asta era pt. ian.
pt. febr. cica le-a depus destul de repede, tot asa de dimineata, acum cateva zile.

asa ca, iata un alt exemplu de patron (tanar, ce credeati ? ) care a facut cunostinta direct cu cozile la decl.



#27 carolina3

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 349 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:bucuresti
  • Interests:contabilitate

Postat 23 March 2006 - 12:20 PM

Ieri s-au trezit la CASMB sa ceara "adresa de inaintare" pentru raportarile trimise prin posta
http://www.casmb.ro/...icate_presa.php
De ce ? Pe declaratia FNUASS sunt scrise nr. de telefon si adresa de e-mail.
A trimis cineva adresa de inaintare ?



#28 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 23 March 2006 - 12:46 PM

eu nu. pe 17.03, cand le-am pus la posta, nu se cerea asa ceva !






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL